Jau šį penktadienį 19.30 populiariojo LNK infošou„KK2 penktadienis“ žiūrovus ir dalyvius nustebins neįtikėtina staigmena. Specialiai moters dienai skirtai laidai buvęs tolimųjų reisų vairuotojas Valentinas Kairys numezgė pribloškiančio grožio suknelę, kuri pretenduoja tapti ne tik Lietuvos, bet ir Gineso rekordu.

 

visi

Daugiau nei du mėnesius kurtas šedevras iškart sužavėjo „KK2 penktadienio“ viešnias – Nataliją Bunkę, Ingridą Martinkėnaitę, „Mis Visata“ dalyves Simoną Burbaitę ir Patriciją Belousovą. Dar daugiau nuostabos kilo tuomet, kai žvaigždės sužinojo paprastą „statistiką“: Valentino Kairio suknelės apačios plotis išties įspūdingas. Vieną eilę sudaro maždaug 27 000 akių, kurios buvo suvertos ant 3 virbalų, kurių ilgis – daugiau nei metras… V.Kairio suknelę pristačiusi konkurso „Mis Visata“ dalyvė P.Belousova prisipažins, kad su šiuo drabužiu ji jaučiasi išties ypatingai. O N.Bunkė neslėps, kad V.Kairio kurtas drabužis – jos svajonių sąrašuose. „Tokia suknelė drąsiai galėtų kainuoti 10 000 eurų“, – neslėps Natalija, kuri net neabejos, kad didžiausia šios suknelės vertė – ne medžiagos, o genialus ir itin kruopštus Valentino darbas.

 

V.Kairio kurtas drabužis pretenduoja tapti Lietuvos rekordu, kategorijoje „Plačiausia suknelė“. Iki šiol šis rekordas priklausė kaunietei dizainerei Ingridai Žitkuvienei, kurios kurtos suknelės apačios plotis daugiau nei 124 metrai. Taigi, ji ir buvo pakviesta išmatuoti jos konkurentu tapusio V.Kairio kūrinį. Ar V.Kairiui pavyks pagerinti Lietuvos rekordą? Ir kodėl jis atsisakė tolimųjų reisų vairuotojo karjeros? Visi atsakymai – šį penktadienio vakarą 19.30 tik per LNK!