LNK laidos KK2 prodiuserį bei „KK2 Penktadienio“ vedėją Domininką Ramoną išvysti galima ne tik televizijos studijoje, bet ir su meškere rankose. Jis – užkietėjęs žvejys, toliau sėkmingai gerinantis savo asmeninius rekordus. Domininkas žvejoti pradėjo dar būdamas penkerių, kai krikšto mama padovanojo pirmąją jo meškerę. Žvejyba – tai pirmasis ir kol kas vienintelis Domininko hobis.

 

Domininkas (6)

Jo manymu, mėgstama veikla negali nukonkuruoti darbo bei pareigų, todėl vyras į žvejybą pasineria tuomet, kai tam yra galimybė. Dėl darbo televizijoje tai pavyksta ne taip dažnai, kaip norėtųsi, tad žvejybai jis atsiduoda visu šimtu procentų: „Žvejodamas tarsi papuolu į hipnozę, kai svarbus tampa tik vanduo“. Domininkas tikina, jog žvejyba yra pilna galvosūkių ir iššūkių – kaip surasti žuvį, kaip ją pergudrauti ar kokį masalą pateikti. Būtent dėl šios priežasties vyras tiki, jog iki žvejybos turi būti padaryti visi darbai bei sutvarkyti visi reikalai, nes jei galva užimta kitais dalykais, tai ir žvejyboje nieko nesigaus.

 

Paklaustas, kaip pavyksta suderinti intensyvų prodiuserio ir vedėjo darbą bei asmeninį gyvenimą, Domininkas tikina, jog viskas yra įmanoma. „Yra toks posakis – reikia dirbti ne ilgai, o su galva“, – šypsosi vyras. Domininkas pripažįsta, jog šeima prie jo darbo yra įpratusi, tad nėra nieko keisto, jei vyras į darbinius skambučius atsiliepia prie šventinio stalo ar atostogų metu. Vaikinas darbą televizijoje labai vertina, tad neretai į jį pasineria, tačiau laikas su šeima nuo to tikrai nenukenčia.

 

Su žmona ir sūnumi šia vasarą Domininkas keliavo po Europą, ten aplankė savo draugus bei giminaičius. Į automobilį vaikinas įsidėjo ir meškeres, jog galėtų pasiekti savo tikslą – Belgijoje pagauti… miesto karpį.

 

„Žvejojant man svarbiausia jausti motyvaciją – tikras malonumas pagauti žuvį ten, kur jų nėra galybė, kur niekas jų negaudo“, – sako Domininkas. Nors žūklė buvo labai sunki, tikslą įvykdyti pavyko – Gento senamiestyje Domininkas pagavo nedidelį, maždaug 5 kilogramų karpiuką, kuris buvo pirmasis, kurį iš arti pamatė ir jo sūnus Dovydas.

 

Dėl nepalankaus žvejybos varžybų laiko, vyras jose nebedalyvauja, tačiau kiekvienais metais randa laiko sugrįžti į Bledo ežerą Slovėnijos Alpėse. Kaip teigia Domininkas, Bledo ežeras – tai turbūt gražiausia vieta, kurioje galima pagauti karpį. Aplink verdantis miesto gyvenimas, šimtai turistų, fone stūksantys kalnai bei kimbančios didelės žuvys – tai tikra kiekvieno žvejo svajonė. Būtent čia šiais metais Domininkui pavyko sugauti iki šiol didžiausią gyvenimo žuvį – net 22,8 kg svėrusį karpį.

 

Pasak Domininko, sėkmę žvejyboje lemia susikaupimas ir atsidavimas mylimai veiklai. Vaikinas netiki įvairiais neva sėkmę pritraukiančius prietarais, tačiau turi vieną įprotį – prieš žvejybą vaikinas nekerpa nagų: „Tai praktinis įprotis, taip lengviau rišti kabliuką“, – juokiasi Domininkas.

 

Pirmoji naujojo sezono laida „KK2 penktadienis“ su Domininku Raminu – jau šį vakarą, 19.30 val., per LNK.