LNK laidoje ,,Blogiausias Lietuvos vairuotojas” kilo tikra audra. Komisijos nariai –  buvęs lenktynininkas Darius Jonušis, psichologė Ramunė Murauskienė bei Seimo narys Gintaras Vaičekauskas – susipyko dėl to, kam įteikti gėdingą blogiausio vairuotojo titulą. Filmavimo aikštelėje situacija tapo nevaldoma.

 

Screen Shot 2017-03-21 at 15.47.59 (Small)

 

Net devynias savaites trukęs ekstremaliausias sezono projektas pasiekė lemiamą tašką. Iš trijų finalininkų karūnuoti pačiu blogiausia reikia tik vieną. Tai gali būti sunkiai aplinkoje besiorientuojanti Karolina Šmitienė, kelių erelis Mindaugas Tirva arba išsiblaškęs, bet savimi labai pasitikintis Kristijonas Karbauskas.

 

Screen Shot 2017-03-21 at 15.49.10 (Small)

 

Komisijos nariai turi labai skirtingas nuomones, kuris iš finalininkų realiame eisme yra pats pavojingiausias ir iš tiesų nusipelnė ,,kvailio kepurės”. Anot profesionalaus lenktynininko, ,,BMW vairavimo akademijos” įkūrėjo D. Jonušio, neadekvatus elgesys prie vairo bei savo įgūdžių pervertinimas gali baigtis tragedija. ,,Aš prasilenkdamas su automobiliu visada pasižiūriu vairuotojui į veidą, nes pagal veidą tu visada matai ar jis aiškus, logiškas ar kažką planuoja. Tik veidas gali identifikuoti, kas bus toliau. Deja, Kristijono veidas rodo, kad jis pilname chaose. Jis nesuvokia, kas čia vyksta”, – kritikos negailėjo profesionalas.

 

Screen Shot 2017-03-21 at 15.52.41 (Small)

 

D. Jonušio nuomone, baisu yra ir tai, kad Kristijonas labai pasitiki savimi: ,,Jis nemoka vairuoti, bet vertina save taip, lyg mokėtų. Čia – trigubas šauktukas”. Tokioms mintims absoliučiai nepritarė kitas komisijos narys G. Vaičekauskas. Ilgą laiką kūręs ir vedęs laidą ,,Reidas” apie nuolat prasižengiančius vairuotojus ekspertas mato pavojus visai kitur. Seimo narys įsitikinęs, kad kai kuriems žmonės vairuoti turėtų būti draudžiama. Viena iš jų – laidos dalyvė Karolina. ,,Ji gali vairuoti tik vežimėlį ir tik iki kasos”, – aršiai pasisakė G. Vaičekauskas.

 

Screen Shot 2017-03-21 at 16.00.18 (Small)

 

Psichologė R. Murauskienė tikino, kad kai kuriems žmonėms psichologinė įtampa vairuojant gali būti per didelė. Ji taip pat pritarė, kad eisme vienintelė dailiosios lyties finalininkė dalyvauti negali: ,,Karolinai nereikia šito streso ir šitos įtampos. Nereikia jai mokėti tokios kainos”. Bet, ar dėl šios priežasties ši moteris turėtų būti tituluojama blogiausia Lietuvos vairuotoja, psichologė nebuvo įsitikinusi.

 

Screen Shot 2017-03-21 at 16.00.34 (Small)

 

Tiesa, atsižvelgimas į psichologinę žmogaus būseną buvo nesuprantamas griežtajam G. Vaičekauskui. Jo teigimu, tai mažai ką turi bendro su vairavimu. ,,Tai, žinoma, dabar pradėkim dar galėti visų”, – piktinosi komisijos narys.

 

Ilgą laiką diskutavę komisijos nariai ėmė svarstyti net apie dviejų vairuotojų titulavimą. Bet ar toks sprendimas bus priimtas?

 

Kas taps pačiu blogiausiu Lietuvos vairuotoju, pamatysite jau šį trečiadienio vakarą 20.25 val. per LNK.