Medikams žmonės ploja jau mėnesį. Policininkas ir aktorius Karolis Sakalauskas sugalvojo naują akciją. Karolis gyvena Vilniuje, Bajorų mikrorajone, šalia jo namo stovi vandentiekio bokštas, didžiulis ir labai gerai matomas šiaurės vakarinio Vilniaus gyventojams. Ant to bokšto Karolis medikams pakabino padėką.

 

KK2 karoluko plakatas.00_02_07_18.Still003

„Gaila medikų, jie dirba paromis, be, poilsio. Sakau, reikia nors kažkaip pabandyti jiems atsidėkoti“, – laidai KK2 šį antradienio vakarą, 19.30 val., per LNK, pasakos Karolis.

 

Pakabint plakatą buvo ne taip lengva. Ne vien dėl to, kad bokštas aukštas. Anksčiau ant šito bokšto kabėjo plakatas Karoluko žmonai Jolantai. Buvo parašyta: „Jolantėle, aš vis stipriau myliu tave!“

 

„Žinot, kaip sako, kiekvienas vyras gyvenime prisidirba šiek tiek, vieni dažniau, kiti rečiau. Buvau kažkada į žvejybą išvažiavęs, negrįžau ilgai, žmona buvo supykusi. Teko pakabinti plakatą, kad nepyktų“, – pasakos Karolis.

 

Žmona Jolanta nebuvo labai sužavėta, kad meilės įrodymas jai bus pakeistas padėka medikų bendruomenei. Bet pora sutarė, kad plakatas bus pakeistas tik kuriam laikui. Gavęs leidimą, per vėją ir drebančiomis kojomis naująjį plakatą Karolis pakabino.

 

„Šį užrašą mato tikrai labai daug žmonių, važiuojantys Bajorų keliu. Ne paslaptis, kad šiuo keliu važinėja ir kadenciją baigusi prezidentė. Žmonės, eidami per mišką, sustoja, fotografuoja“, – didžiavosi Karolis.

 

Visa istorija – KK2 laidoje šį antradienio vakarą, 19.30 val., per LNK.