„Būdamas įmonės, kuri maistu aprūpindavo 7 taškus, direktorius, sau išsimokėdavau 600 eurų atlyginimą…“, – jau šį ketvirtadienį 20 val. LNK pokalbių laidoje „Valanda su Rūta“ apie kylančias kainas prisipažins viename savo verslų – maitinimo – bankrotą paskelbęs TV ir renginių vedėjas Giedrius Masalskis.

 

Nauseda (Small)

 

Tuo metu po 16-os metų į Lietuvą iš Airijos grįžusio emigranto Lino Janavičiaus istorija šokiruos. Vyras pradėjo auginti ir prekiauti prieskoniniais daigais ir salotoms įkūręs bendriją „Žalias daigas“. Tam, kad išgyventų, kai labiausiai trūko pinigų, Linui mėnesį teko maitintis tik pomidorų sultimis, raugintais kopūstais ir mineraliniu vandeniu. „Per mėnesį numečiau 8 kilogramus, o pirmą atlyginimą – 80 eurų – išsimokėjau tik po 4 mėnesių“, – pasakos Linas.

 

Valanda_su_Ruta_kainos (Small)

 

Ne mažiau priblokš ir laidoje dalyvavęs pigių kelionių organizatorius Žygimantas Barysas, atskleidęs, kad jau penkerius metus Lietuvoje ne tik neperka drabužių, tačiau ir kosmetikos. „Štai, pasta viename Lietuvos kosmetikos tinklų kainuoja daugiau kaip 3 eurai akcijos metu ir apie 5 be akcijos. Tokia pati pasta Vokietijoje – vos 55 euro centai. Kainų skirtumai čia ir ten neretai siekia net 10 kartų“, – pasakos Žygimantas.

 

Tuo tarpu kiti garsūs vyrai paskaičiuos, kiek ir kam išleidžia. „Už kirpimą vienoje kirpykloje moku 10 eurų“, – prisipažins ekonomistas Gitanas Nausėda. Tuo metu premjero Sauliaus Skvernelio patarėjas Skirmantas Malinauskas papasakos, kad pajūrio verslininkus papiktinęs premjeras už poilsį viloje, Ispanijoje, su draugų šeima šią vasarą mokėjo 150 eurų už parą.

 

Pokalbių laida „Valanda su Rūta“ jau šiandien, 20.00 val., tik per LNK.