Penktadienio vakarą 19.55 val. Lietuvos ryto televizijos laidoje Kitoks pokalbis svečiuosis neseniai ištekėjusi, viena populiariausių Lietuvos dainininkių – Katažina Zvonkuvienė. Laidos vedėjai Aušrai Kilkuvienei atlikėja prisipažino: Dėka Deivydo aš kelią į sceną praėjau lengviau. Jo pažintys, patirtis ir talentas man padėjo lengviau praslysti į televizijos projektus ir radijo stotis.“. Kaip, pasak Oksanos Pikul, Katažinai iki vestuvių pavyko atsikratyti 10 kilogramų? Ir ko vis dar net ir po vestuvių baiminasi garsi moteris?

 

LR_TV_KP_Zvonkai

Katažina, kalbėdama apie savo vyrą, ne kartą susigraudino. Ji pasakojo, kad šiuo metu ji tarsi pakylėta meilės. Tačiau atlikėjos vyresnioji sesuo Alicija taip pat tvirtino, kad gerokai nustebo, pirmą kartą pamačiusi Katažinos išrinktąjį. Esą jis visai kitoks negu ankstesni Katažinos vaikinai. Jai patikdavo tokie, kurie už ją viską sutvarko, priima sprendimus. Na, tokie tvirti vyrai. Vis dėlto šeimai kurti labiau tinka tokie kaip Deivydas, – sakė Alicija.

 

Katažina antrino, kad su tvirto charakterio vyrais santykiai niekada nesibaigdavo gerai. Supratau, kad šeimai sukurti man reikia kitokio vyro – ramaus, patikimo, į kurį visuomet galėčiau atsiremti. Būtent toks yra Deivydas, – pasakojo dainininkė.

 

K. Zvonkuvienė sakė, kad susipažinusi su būsimu vyru bijojo daugelio dalykų: Aš jaudinausi, kad esu lenkė, o kam jam tokia reikalinga, bijojau, kad po savaitės supras, jog aš jam netinku.

 

Dabar Katažiną ir Deivydą vienija ne tik meilė, santuokos saitai, noras susilaukti vaikų, bet ir grandioziniai karjeros planai. Juodu netgi nusprendė, kad muzikinė karjera ilgai tęstis negali, tad susikūrė atsarginį planą. Dainininkės karjera yra laikina, šou versle galioja grožio standartai, amžiaus cenzas, o konkurencija didžiulė. Todėl kai būsim seni, negražūs ir scenoje nereikalingi, planuojam prodiusuoti kitus atlikėjus, – pasakojo Katažina.

 

Kitoks pokalbis su nuotaikingąja K. Zvonkuviene – jau šį penktadienį 19.55 val. per „Lietuvos ryto“ televiziją.