Šį sekmadienį, 10val. TV3 laidoje „Pasaulis pagal moteris“ lankysis žmogus, iš kurio lūpų beveik kiekviena moteris yra girdėjusi žodžius „Dėl tavęs galiu“. Šis žmogus yra charizmatiškasis Kastytis Kerbedis. „Tai ką gi galite padaryti, o galbūt jau ir padarėte dėl mylimos moters?“, –  paklaus laidos vedėja Kristina Rimienė. „Oi viską. Ir kasdien. Su mylima moterimi kadaise net tris vaikus „padarėme““, –  pokalbį atvirai ir šmaikščiai pradės atlikėjas.

 

32402271_10216034541038945_3743041557259878400_n (1) (Small)

 

Arba turi publiką, arba neturi

 

Padaryti viską Kastytis Kerbedis gali ne tik dėl mylimų žmonių, bet ir dėl publikos. „Aš manau, kad nėra kažkokio viduriuko. Arba tu jau turi publiką, arba jos neturi. Viskas. Tai labai paprasta pajausti. Mane patį atlikėjas kabina tik tuo atveju, jeigu mane žavi jo vokalas. Jeigu nėra vokalo, aš tiesiog nebeturiu susidomėjimo juo kaip muzikantu“, – atvirauja scenos vilkas ir prisipžįsta, kad kartelę ypač aukštai yra užsikėlęs ir pats sau. „Negaliu turėti daugiau koncertų negu vieną per savaitę. Nes aš atiduodu visą save. Lygiai taip pat nerengiu daug didelių koncertų –  noriu pailsėti, pasiruošti, paskirti tam maksimaliai jėgų. O tada tokia bomba sprogsta! Šiuo metu ruošiuosi vienam iš tokių turų –  pats laukiu nesulaukiu to, kas dėsis ant scenos!”.

 

kerbedis 1 (Small)

 

Scena –  šventovė

 

Apie sceną K. Kerbedis kalba su ypatinga pagarba. „Tai yra šventovė, tai yra ypatinga vieta, kur tu gali labai daug padaryti. Bet privalai tai daryti labai atsakingai. Labai tai branginu”, –  prisipažins atlikėjas, kuris kasmet stengiasi pamatyti ir tai, kas dedasi ant didžiausių pasaulio scenų. „Kiekvienais metais stengiuosi nuskristi į Amerikos muzikos apdovanojimus Los Andžele. Ateini, pamatai visas gagas, bieberius ir kitus atlikėjus, kuriai tais metais gyveno pasaulis ir žinai, kas vyksa po šia saule, žinai kas vyksta muzikos pasaulyje!”

 

pauošalas iš gėlių (Small)

 

Los Andželas arba Klaipėda

 

Į Los Andželą K. Kerbedis skraido ne tik dėl muzikos. „Man ten tiesiog kvepia! Išlipu oro uoste –  įkvėpiu ir taip gera. Myliu šiame mieste viską ir labai norėčiau jame kada nors apsigyventi. Na, o jei ne Los Andžele, tai tada Klaipėdoje. Tegu neįsižeidžia kiti puikūs Lietuvos miestai ir miesteliai, bet man ji labai labai patinka“, –  prisipažins atlikėjas, kuris pats yra kilęs iš Panevėžio.

 

Šį sekmadienį, 10val. per TV3 laidoje „Pasaulis pagal moteris“ bus keliaujama ne tik į muzikinio pasaulio užkulisius, bet ir į Lietuvišką Atlantidą, o rubrikoje „Floristinis desertas“ laidos vedėja ir floristikos dizainerė Kristina Rimienė sukurs išskirtinį gyvų gėlių kaklo papuošalą.