Naująjį sezoną LNK laida „Yra, kaip yra“ pasitinka pasikeitusi – vedėjos kėdę Asta Stašaitytė dalinsis su nauju partneriu – Viktoru Jakovlevu. Pirmoji žurnalisto vedama laida pasirodys šią ketvirtadienio popietę, jos dalyviai diskutuos apie saugumą kelyje ir visai neseniai visą Lietuvą sukrėtusią tragediją, kurios metu neišsiskleidus oro pagalvėms žuvo jauna automobilio „Toyota“ keleivė.

 

Jakovlevas_YKY (Small)

 

Laidos rengėjai teigia, kad šį sezoną pokalbių laidoje „Yra, kaip yra“ bus gvildenama dar daugiau politinių, socialinių ir kitų aktualijų, todėl nuspręsta į komandą pakviesti ir patyrusį tokių temų žurnalistą. Tačiau daugelyje „Yra, kaip yra“ laidų vedėjos kėdėje išvysime A. Stašaitytę.

 

Jakovlevas_YKY2 (Small)

 

Pats V. Jakovlevas teigia, kad apsispręsti dėl darbo laidoje nebuvo sunku.

 

„Tokios laidos yra būtinos, nes jose yra kalbama apie opiausias visuomenės problemas. Čia akis į akį gali susitikti eiliniai žmonės ir aukščiausi šalies politikai. Laidoje apie problemas kalbėsime konkrečiais pavyzdžiais ir bandysime rasti jų priežastis“, – sako V. Jakovlevas.

 

Jakovlevas_YKY3 (Small)

 

V. Jakovlevas yra ir televizijos kanalo ‚Info TV“ laidos „Infodiena“ vedėjas ir žurnalistas.

 

Pirmoje V. Jakovlevo vedamoje laidoje dalyviai diskutuos apie saugumą kelyje ir bandys atsakyti – kodėl šalies keliuose įvyksta tiek daug nelaimių.

 

Praėjusį mėnesį Kupiškio rajone naujutėliam automobiliui „Toyota“ CH-R susidūrus su į kelią išbėgusią stirna įvyko avarija – automobilis kelis kartus vertėsi ir trenkėsi į šalikę. Avarijos metu automobilyje „Toyota“ neišsiskleidė nė viena oro pagalvė, dėl šios priežasties šalia vairuotojo sėdėjusi jo dukra žuvo.

 

Ekspertai teigia, kad oficialios informacijos apie „Toyota CH-R“ modelių broką nėra gavę. Tačiau 2017 metų pabaigoje JAV paskelbta, kad gamintojo atstovai remontuos dalį CH-R bei iš tinklo įkraunamų „Prius“ hibridų, mat šių automobilių elektrinis stovėjimo stabdys galimai neveikia tinkamai. Oficialiais duomenimis, remontuojami turėjo būti apie 28 tūkst. JAV rinkai skirtų CH-R modelių.

 

Visą „Yra, kaip yra“ laidą su Viktoru Jakovlevu žiūrėkite šią ketvirtadienio pavakarę 17 val. 35 min. per LNK.