Šiandien, lapkričio 21-ąją, švenčiant Pasaulinę televizijos dieną, TV3 televizija pristato ypatingą įvykį – pirmą kartą šalies televizijų istorijoje bus siekiama televizijos žiūrėjimo rekordo.

 

TV3_TV_Diena_Rekordas_Serialas_Extant

Paskelbus dalyvių atranką, televizija sulaukė kelių šimtų anketų. Trys drąsuoliai jau šiandien, penktadienį, 14.00 val. patogiai įsitaisys prie televizoriaus ekrano Vilniaus prekybos ir pramogų centre „Panorama“ specialiai jiems įrengtoje erdvėje, Parodų skvere. Čia bus duotas startas rekordo siekimo pradžiai.

 

Beje, vienas iš dalyvių – itin intriguojantis. Vaikinų muzikos grupės „Rollikai“ nariai – Naglis Bierancas, Mantvydas Sabaitis, Jurijus Veklenko – mes burtus, kuris iš jų taps trečiuoju televizijos žiūrėjimo rekordo siekimo dalyviu.

 

Kaip seksis dalyviams, visą parą tiesiogiai transliuos videožinių portalas „Žinios.lt“ ir žinomiausia televizija internete TV3 Play: www.zinios.lt/tvrekordas. Dalyvius bus galima palaikyti ir atvykus į rekordo siekimo vietą.

 

Siekdami rekordo dalyviai žiūrės specialią TV3 televizijos programą. Bus siekiama, kad dalyviai nepertraukiamai televiziją žiūrėtų daugiau nei 50 valandų. Rekordo siekimo procesą seks rekordus Lietuvoje fiksuojanti agentūra „Factum“.

 

Dalyviams specialiai paruoštas geriausių užsienio serialų sąrašas. Rekordo siekėjai pasiners į naujausių kultinių TV3 serialų siužetus, kuriuose – veiksmas, dramatiškos situacijos, meilės istorijos ir kvapą gniaužiantys specialieji efektai. Televizijos žiūrėjimo rekordo siekimo programoje – ką tik eteryje pristatytas serialas „Išdavystė“ (Betrayal), jau greitai TV3 eteryje pasirodysiantys „Extant“ su Holivudo žvaigžde Halle Berry, naujas „Transporterio“ (Transporter) sezonas, „Krizė“ (Crisis) su Gillian Anderson ir „Bruklino taksi“ (Taxi Brooklyn).

 

TV3 savo žiūrovams jau daug metų dovanoja geriausius, įdomiausius, pasaulyje populiariausius serialus. Žiūrimiausių serialų TOP 10 visada užkariaudavo „Nusivylusios namų šeimininkės“, „Daktaras Hausas“. Pastarieji serialai ir kultiniai „Kalėjimo bėgliai“ bei „Seksas ir miestas“ prie ekranų pritraukė daugiau nei po 2 milijonus žiūrovų. Tuo tarpu tokie televiziniai šedevrai kaip „Terra Nova“, „Tėvynė“, „Po kupolu“ sulaukė daugiau nei milijono žiūrovų.

 

O ar įmanoma serialus žiūrėti net daugiau nei 50 valandų be pertraukos? Ar bus pasiektas televizijos žiūrėjimo rekordas? Į šiuos klausimus bus atsakyta jau netrukus.

 

Sveikiname su Pasauline televizijos diena!