Daugybę metų kartu koncertuojančių ir scenoje jausmus demonstruojančių Irūnos Puzaraitės bei  Mariaus Jampolskio santykiai spėjo apaugti įvairiausiais gandais. Todėl nieko nuostabaus, kad Irūnos vyras, kariškis Rokas Čepononis ištisai sulaukdavo klausimų, kaip jis tai pakenčia ir ką apskritai mano apie savo neva konkurentą Marių Jampolskį.

 

image001

Šį vakarą 19.30 LNK laidoje „KK2 penktadienis“  Irūna ir jos vyras Rokas pirmą kartą prabils apie nuo paauglystės išsaugotą judviejų meilę ir nelengvas kliūtis, kurias teko įveikti, kad išliktų kartu.  Ne paslaptis, kad iki vestuvių jiedu itin daug laiko praleisdavo atskirai. Irūna – koncertuose, Rokas – kariniuose mokymuose. Taigi, kartais dėl to kildavo nesusipratimų…

 

„Nebūdavo taip, kad aš būdavau kolektyve, kur nebūdavo merginų. Pas mane visą laiką būdavo minimum dvi merginos. Pavyzdžiui, išeinam į kokį žygį, panelė pavargsta, reikia panešt ar ginklą ar kuprinę. Ateina vakare į stovyklavietę, reikia stovyklaut, reikia kast apkasą. Taip gaunasi, kad  jau su ja dviese ir apkase… Vakaras, žvaigždės, naktis, atmosfera šiltėja… Komanda „kuopa kelt“, ruošiamės žygiui ir vėl judam“, – apie  vieną sunkiausių jo ir Irūnos gyvenimo etapų pasakos kariškis Rokas Čepononis. Tuo metu Irūna neištvers: „O aš tuo metu Klaipėdoj, trečiam koncerte… su Marium“. Bet jos vyras nusišypsos, kalbėdamas apie žmonos scenos partnerį: „Jampolskis man – ne konkurentas“.

 

Dainininkė prisimins, kad sunkiausias jos ir Roko santykių išbandymas buvo visai ne pavydas ar nepasitikėjimas, o 100 dienų atskirai. „Skaudžiausias išsiskyrimas buvo, kai Rokas išvažiavo rašyti bakalaurinį darbą į Austriją, tada ir išsisprendė tolimesnis santykių likimas. Per tą 100 dienų išsiaiškinom, kad vienas be kito negalim, kad atstumas nėra kažkokia kliūtis. Jeigu myli žmogų, turi tiesiog išlaukti“, – laidoje „KK2 penktadienis“ pasakos garsi atlikėja.

 

Dabar skaudūs išsiskyrimai – jau praeityje. Pora  laimingai gyvena Marijampolėje, augina du vaikus ir netgi pradeda bendrą muzikinę veiklą. „Dabar tokie laikai, kad visi gali dainuoti. Turi Rokas klausą, visai neblogai dainuoja, ypač neoficialioj aplinkoj“, – intriguoja Irūna, o Rokas tik juokiasi paklaustas, kada populiariajame  duete jis pakeis Marių Jampolskį.

 

Kardinalios Irūnos ir Roko Čepononių, Evaldo ir Godos Petrauskų bei kitų garsenybių gyvenimo permainos  – jau šį vakarą 19.30 laidoje „KK2 penktadienis“.