Ar žinote, kad burtai gali ne tik padėti pastoti, bet ir išvengti persileidimo, susilaukti trokštamos lyties vaikelio ir net palengvinti gimdymo skausmą. Kiekvieno burto galią sustiprins nuoširdus tikėjimas susilaukti sveiko kūdikio.

 

Burtai, padedantys pastoti

 

Manoma, kad moteris, norinti pastoti, turėtų likus vienai savaitei iki ovuliacijos pradėti vartoti daugiau citrusinių vaisių, rūgščių daržovių (apelsinų, citrinų, pomidorų ir pan.), riešutų ir lapinių daržovių (kopūstų, špinatų). Reikėtų vengti riebaus maisto, ypač kiaulienos. Taip pat rekomenduojama pradėti vartoti folio rūgšties papildus.

 

Taigi reikėtų apskaičiuoti savo ciklą ir nustatyti, kurią dieną bus ovuliacija. Dieną prieš ją ir po jos šalia lovos pastatyti tris naujas vienodo dydžio, bet skirtingų spalvų, pavyzdžiui, mėlynos, rausvos ir baltos, žvakes.

 

Jas uždegti prieš mylintis.

   

Dar vienam burtui, kuris gali padėti pastoti, jums reikės:

 
 • Nedidelio odinio maišelio.
 • Ametisto akmens.
 • Skaidraus kvarco kristalo.
 • Chrizoprazo akmens.
 • Avantiūrino akmens.
 • Šviežių rozmarinų.
 

Visus akmenėlius įdėti į odinį maišelį, šviežius rozmarinus pakišti po lova. Kiekvieną kartą mėginant pradėti kūdikį pasikabinti maišelį su akmenėliais ant kaklo.

 

Pastojus derėtų saugoti šiuos burtų reikmenis iki kol gims kūdikis. Kai jūsų mažylis bus vieno mėnesio amžiaus, reikia padovanoti maišelį su akmenėliais draugei, kuri laukiasi, arba tai, kuri mėgina pastoti.

 

Dienomis, kai yra didžiausia tikimybė pastoti (paprastai per ovuliaciją ir dvi dienas prieš ir po jos), miegamajame reikia uždegti devynias baltos spalvos žvakes, prieš tai išdėliojus jas aplink lovą. Tuomet atsisėsti su partneriu nuogiems ant lovos, atsisukus į Šiaurę, ir sakyti:

 

Tikėdamiesi geriausio mes šaukiame tave,

 

Viena širdimi mes laukiame tavęs,

 

Tu vaikas iš žemės, vėjo, ugnies ir vandens,

 

Sveikas atvykęs į mūsų gyvenimą.

 

Po to pasisukti į Rytus, tada – į Pietus, tuomet – į Vakarus. Kiekvieną kartą atsisukus į kitą pusę sukalbėti šį užkalbėjimą. Iš viso reikia jį ištarti keturis kartus.

   

Šį ritualą reikia atlikti penkias naktis prieš mylintis.

 

Prileisti pilną vonią šilto, tačiau ne per karšto, vandens ir įlašinti tris lašus citrinų bei tris lašus apelsinų eterinio aliejaus. Tuomet paeiliui (ir vyras, ir moteris) turėtų išsimaudyti vonioje, kol vanduo atvės. Maudytis reikėtų apie 30 min., nenaudojant muilo ir kitų priemonių.

 

Po maudynių kiekvienam reikia išgerti po pusę puodelio kavos. Kofeinas didina spermatozoidų aktyvumą, o moterims, kurios kiekvieną dieną geria kavą, tikimybė pastoti yra didesnė.

   

Patarimai

 
 • Pastoti padeda būsto remontas arba gyvenamosios vietos pakeitimas.
 • Jeigu prasiskleidžia dovanoto fikuso lapelis – tai gali būti ženklas, kad greitai pastosite.
 • Nėštumą lemia ir sapnas, kuriame moteris žvejoja.
 • Sakoma, jeigu moteris sudėlioja didelę dėlionę (bent iš 500 detalių), padidėja tikimybė pastoti.
 • Nėštumą skatina įvairios naujovės: darbo pakeitimas, naujo automobilio įsigijimas ir t. t.

 

 

Jeigu norite, kad gimtų berniukas

 

Tomis ciklo dienomis, kada yra pati didžiausia tikimybė pastoti, trikampiu sustatyti tris žvakes. Viršutiniame kampe turi būti geltonos spalvos žvakė, kairėje pusėje – žalios, o dešinėje – mėlynos spalvos. Tuomet žvakes uždegti. Trikampio viduryje padėti lapelį ir raudonu rašikliu ant jo užrašyti: „Mano įsčiose sūnus, aukštas, sveikas kaip galingas ąžuolas“. Laikant lapelį rankose, galvoti apie ąžuolo lapų šlamėjimą, vėją, saulę. Po to įsivaizduoti laimingą, sveiką, besišypsantį kūdikį, gulintį po medžiu. Išsaugoti mintyse šį vaizdą dar keletą minučių.

 

Prieš mylintis pakišti lapelį po čiužiniu.

   

Jeigu norite, kad gimtų mergaitė

 

Tomis ciklo dienomis, kada yra pati didžiausia tikimybė pastoti, trikampiu sustatyti tris žvakes. Viršutiniame kampe turi būti sidabrinės spalvos žvakė, kairėje pusėje – rudos, o dešinėje – mėlynos spalvos. Paimti rožės žiedą ir dėti jį į trikampio centrą. Suspausti rožės kotą delne ir tris kraujo lašus užlašinti ant rožės žiedo kartojant: „Dėl šios kūno ir dvasios sąjungos mano dukra gims švelni kaip rožės žiedas ir stipri kaip jos spygliai“.

 

Tuomet įsivaizduoti augantį ir žydinį rožių krūmą. Galvoti apie tai, koks saldus jų kvapas, o priešprieša jam – rožės spygliai, yra kaip įrodymas, kokia gali būti graži ir galinga moteris. Tuomet įsivaizduoti sveiką, laimingą, besišypsantį kūdikį, paguldytą šalia krūmo. Išsaugoti mintyse šį vaizdą dar keletą minučių.

 

Prieš mylintis pakišti rožę po čiužiniu. Leisti žvakėms sudegti. Kiekvieną naktį prieš bandant pastoti naudoti naujas žvakes ir kitas rožes.

   

Jeigu bijote persileidimo…

 

Jums reikės tvirtos žalios spalvos virvės. Žalia spalva simbolizuoja augimą. Reikia užrišti vieną mazgą, kuris simbolizuos kūdikį. Tuomet laikyti virvę abiem rankomis ir keliant virš savo širdies tarti:

 

Esi saugus mano įsčiose,

 

Turi augti, kol išsiskleis gamtos žiedas.

 

Esi apsuptas saugumo, sveikatos ir pilnatvės,

 

Iki kol šis mazgas bus atrištas.

 

Atlikus ritualą laikyti šią mazgu užrištą virvelę po būsimo kūdikio antklode.

 

Prieš gimdymą, kai nubėgs vandenys, ligoninėje atrišti mazgą. Toks būdas padės atsiverti gimdos kakleliui.

 

 

Kad kūdikis gimtų sveikas

 

Jeigu norite, kad kūdikis gimtų sveikas arba nesirgtų paveldimomis ligomis, jums padės šis burtas.

 

Reikia paimti obuolį ir perpjauti jį pusiau. Tuomet paimti vieną puselę ir trinti ja savo pilvą. Tada įsivaizduoti ligas, kuriomis nenorite, kad būsimas vaikas sirgtų. Po to užkasti tą obuolio puselę žemėje ir palysti po dušu.

 

Kitą obuolio puselę reikia suvalgyti įsivaizduojant, kad kūdikis gims laimingas ir sveikas. Taip pat patartina uždegti žalią, pušų aromato žvakę. Žalios spalvos žvakė simbolizuoja gerą gyvenimą, o pušis susijusi su Žeme ir vaisingumu.

 

Jeigu iš užkastos obuolio skiltelės sėklų vėliau išaugs medis, tai reiškia, kad jūsų vaikas bus labai susijęs su Žeme ir niekada nejaus nepriteklių.

   

Kaip palengvinti gimdymo skausmą?

 

Į medžiaginį maišelį įdėti keturis akmenukus: ametistą, rožinį kvarcą, chrizoprazą ir avantiūriną.

 

Gimdymo metu užsirišti maišelį ant riešo – akmenukai turi liestis prie jūsų odos.

 

Po gimdymo akmenukus padovanoti skirtingiems asmenims.

   

Vaisingumo talismanai

 
 • Vaisingumą simbolizuoja ir naują gyvybę padeda užmegzti lazdynų riešutai, bazilikai, aguonos, agurkai, obuoliai, granatai, gilės, mirtos.
 • Norint greičiau pastoti, reikia prie savęs nešioti buliaus formos amuletą arba prieš mylintis jį laikyti po lova.
 • Dviejų žuvų formos auksinis amuletas didina vyrų vaisingumą, taip pat neša gerovę ir saugo nuo piktų žmonių.
 • Avino formos amuletas didina moterų vaisingumą.
 • Norint greičiau pastoti, rekomenduojama nešioti vienragio formos amuletą, nes jis skatina vaisingumą ir didina seksualinį magnetizmą. Toks amuletas nuo senų laikų simbolizuoja skaistumą ir apsaugą. Senovėje jis buvo naudojamas, siekiant aptikti nuodus.