Būsto remontas, tai maloni permaina šeimai. Be galo gera vėl sugrįžti į atnaujintus, kvepiančius gaiva ir švara namus. Grįžtančią šeimą  pasitinka atnaujinti kambariai , naujai suprojektuota virtuvė, atnaujintas svetainės interjeras. Tačiau šio džiaugsmo dar teks palaukti. Visų pirma reikės išvalyti po remonto likusius nešvarumus, atsikratyti statybinių medžiagų atliekų ir tik tada jau bus galima džiaugtis atnaujintais namais. Valymas po remonto, nors vienkartinis, bet tikrai nelengvas darbas. Jam atlikti reikia turėti specialių valymo priemonių bei įrankių, būti sukaupus tam tikros patirties ir žinių. Taip pat galėtų pagelbėti artimų bičiulių kompanija.

 

Kokie būsto valymo darbai laukia po remonto?Kaip visam laikui atsikratyti dulkių po buto remonto

 

Pasibaigus būsto remontui lieka tuščių ir neišnaudotų įvairių medžiagų pakuočių, visokių plėvelių ir popierių. Pirmiausia teks atrinkti, kurias medžiagas dar bus galima panaudoti arba kam nors atiduoti. Kitoms statybinėms atliekoms sutvarkyti gali prireikti specialaus konteinerio.

 

Po remonto visada lieka klodai dulkių ant visų paviršių: grindų, sienų, palangių, radiatorių ir vamzdžių, plytelių, elektros jungiklių ir lizdų. Dulkes nuo visų paviršių teks kruopščiai nusiurbti galingu dulkių siurbliu, visus paviršius nuvalyti drėgnuoju būdu. Kartu būtina pašalinti klijų, silikono, dažų, glaistų dėmes nuo visų paviršių.

 

Dar liko langai, šviestuvai bei veidrodžiai. Jie taip pat aptraukti statybinių dulkių sluoksniu. Teks kruopščiai nuvalyti dulkes nuo langų ir veidrodžių rėmų, specialiomis priemonėmis išvalyti stiklus, nuvalyti šviestuvus.

 

Kai būstas jau išvalytas , galima statyti baldus, kloti kilimus, į vietas susidėti daiktus.

Valymo darbus po būsto remonto galima atlikti patiems su šeimos narių ar bičiulių pagalba. Tačiau tam reikia išmanyti apie valymo priemones ir reikalingą įrangą, įsigyti specialių priemonių ir mokėti jomis naudotis. Šiam darbui prireiks laiko ir jėgų. Taip pat yra galimybė pasikviesti profesionalų komandą, kuri turės visą reikalingą įrangą ir priemones.  Kvalifikuoti darbuotojai greitai, profesionaliai ir kokybiškai atliks visus valymo darbus, pasirūpins atliekomis. Tuomet šeimai teliks įsikraustyti ir džiaugsmingai švęsti būsto remonto pabaigtuves.