Ką apie jus sako jūsų drabužių spinta? Ar tai – puikus jūsų asmenybės atspindys, o gal tik atsitiktinai nusipirktų drabužių kratinys? Jei visgi jūsų spintą geriau apibūdina antrasis variantas, laikas kažką joje pakeisti ir į ją įnešti daugiau spalvų bei gyvybės. Žinoma, visa tai reikalaus šiek tiek laiko ir ypatingo jūsų įsitraukimo, tačiau nė neabejokite – rezultatas bus itin džiuginantis. O kad pats procesas būtų kur kas lengvesnis, čia pateiksime keletą būdų, kaip nesudėtingai ir greitai į savo apsirengimą bei drabužius įtraukti daugiau savo asmenybės.

 

Market Rats

Išsirinkite, koks bus jūsų asmeninis ženklas 

 

Jei kas nors pažvelgtų į jūsų drabužių derinį, kurį dėvite kasdien, ar tas žmogus galėtų atpažinti, jog derinys – būtent jūsų? Pagalvokite, ar drabužiai yra tarsi jums skirti, ar jie galėtų priklausyti bet kam? Būtent dėl to labai svarbu išsirinkti tam tikrą detalę, kurią galėtumėte nešioti kasdien ir kuri būtų tarsi jūsų asmeninis ženklas. Ji leis jums išsiskirti bei pritraukti aplinkinių žvilgsnį. Tačiau, kaip susikurti asmeninį ženklą? Pradėkite nuo būdvardžių, kurie apibūdintų jūsų stilių, sąrašo sudarymo. Pavyzdžiui, prašmatnus, nesenstantis, rafinuotas arba smagus, eklektiškas, jaudinantis. Jei nesate tikras, koks jūsų stilius yra, tuomet apibūdinkite stilių, kurį norėtumėte turėti, ar tokį, kuriuo žavitės, arba, dar geriau, tiesiog apibūdinkite savo asmenybę. Remdamiesi sudarytu sąrašu, įvertinkite savo spintoje esančius drabužius – ar galėtumėte juos apibūdinti savo pasirinktais būdvardžiais? Jeigu ne, pats laikas atsisveikinti su jais ir apsvarstyti galimybę juos paaukoti.

 

Į pagalbą pasitelkite aksesuarus

 

Aksesuarai yra vienas geriausių ir lengviausių būdų, kaip galima išreikšti savo individualumą. Pasirinkti aksesuarai ne tik gali atskleisti jūsų vidines savybes, bet taip pat paprastai gali būti gana nebrangūs, todėl juos galima dažnai keisti. Kaip vienas iš tokių aksesuarų gali pasitarnauti kepurės ar skrybėlės. Įvairūs galvos apdangalai neabejotinai buvo ir yra itin stilingas bei madingas aksesuaras visais laikais. Skirtingos kepurės ar skrybėlės gali suteikti tam pačiam drabužių deriniui visai kitokią nuotaiką. Tarkime, jei prie juodo paprasto palto pasirinksite spalvotą megztą kepurę su bumbulu – atrodysite žaismingai ir linksmai. Tuo tarpu, jeigu prie to pačio palto pritaikysite skrybėlę – jūs aplinkiniams transliuosite eleganciją bei rafinuotumą.

 

Taip pat dar vienas puikus aksesuaras, be kurio negali išsiversti greičiausiai nė viena moteris – rankinės. Moteriškos rankinės gali būti pačių įvairiausių formų, spalvų, raštų ar medžiagų, iš kurių yra pagamintos. Negana to, jog jos itin praktiškos, kadangi gali sutalpinti visus reikalingiausius jūsų daiktus, moteriškos rankinės yra išskirtinis akcentas, pagyvinantis jūsų kasdienį apsirengimą. Nebijokite rinktis ryškias, įdomių formų rankines – jos lengvai ir nesunkiai pagyvins bet kokį vienspalvį ar tamsių spalvų drabužių derinį ir bus akcentas, kuriuo nesunkiai pritrauksite praeivių dėmesį. Jei susidomėjote ir norite savo spintą papildyti nauja rankine, ypač  didelį pasirinkimą rasite čia – https://www.varle.lt/moteriskos-rankines/.

 

Dekoruokite savo drabužius

 

Kad į savo spintą įneštumėte daugiau gyvybės ir originalumo, visai nebūtina pirkti naujų drabužių – galima dekoruoti jau turimus. Jei turite daugybę vienspalvių megztinių ar marškinėlių, papuoškite juos rankų darbo siuvinėjimu arba net jūsų sukurtu piešiniu. Kaip? Jums tereikės akrilinių dažų, kurie gali būti naudojami ne tik tapymui ant drobės, bet ir tapymui ant rūbų, kadangi išdžiūvę šie dažai tampa atsparūs vandeniui. Tiesa, kartais vien tik akriliniai dažai gali ne taip gerai dengtis ant medžiagos, o jiems išdžiūvus, sukurtas piešinys gali imti trupėti. Kad to būtų galima išvengti, dar pasirūpinkite mediumu, skirtu akrilui. Jis dažams suteiks daugiau takumo, nekeisdamas jų spalvos ir dengiamumo. Tad, jei susidomėjote galimybe išskirtinai papuošti savo mylimus drabužius bei jiems suteikti naują išvaizdą, geriausią akrilinių dažų kainos ir kokybės santykį rasite čia.

 

Atraskite sau labiausiai tinkančias spalvas

 

Ne paslaptis, jog kiekvienas turime sau labiausiai tinkančias spalvas, kurios ne užgožia, bet papildo mūsų išvaizdą ir pabrėžia pačius gražiausius mūsų veido bruožus. Bendrai žmonės yra skirstomi į keturis pagrindinius spalvinius tipus: žiemą, pavasarį, vasarą ir rudenį. Žinant savo spalvinį tipą, galima lengvai išsiaiškinti, kokios spalvos mums tinka labiausiai. Tam tikrą spalvą galima net pasirinkti kaip „savą“ spalvą, kuri žmonėms iš karto primintų jus. Nebijokite šią spalvą įtraukti į savo apsirengimą kasdien – užteks vienos ar kelių detalių ir net nepastebėsite, kaip tam tikra spalva taps „jūsų“.