1 (1)

Dėl greito gyvenimo ritmo esame linkusios praleisti puošybos žingsnį. Jei vėluojate į biurą ir neturite pakankamai laiko pasiruošti, tikėtina, kad užsidėsite dažniausiai nešiojamą grandinėlę. Tačiau, jei skirsite pakankamai laiko priderinti papuošalą, jis padarys didžiulį skirtumą. Visų pirma – pakeis išvaizdą. Antra – atkreips dėmesį į tam tikras kūno dalis, išryškins veidą ir suteiks spalvų. Galiausiai, jis pavers Jus dėmesio centru. Tad leiskimės į pažintį su papuošalais, per kuriuos atrasite save iš naujo!

 

Subtilus ar stulbinantis?

 

Būna atvejų, kai norisi atrodyti gražiai, bet neatkreipiant į save per daug dėmesio. Kitomis progomis siekiate, kad visų akys būtų nukreiptos į Jūsų pasirinktą papuošalą.

 

Jei rengiatės į darbą arba į itin oficialų renginį, geriausia rinktis subtilius dizainus. Taip pat svarbu apsvarstyti aprangą. Ar joje lieka vietos, kad įsiterptų vėrinys? O apyrankė? Pavyzdžiui, jei dėvite palaidinę su ilgomis rankovėmis, apyrankė pasislėps už jų. 

 

Dar atkreipkite dėmesį į plaukų stilių ir nagų būklę. Ar auskarai vinukai bus pastebėti iš už ilgų palaidų plaukų? Gal geriau rinktis mažas rinkeles? Ar turite manikiūrą, kurį norėtumėte pademonstruoti su akį traukiančiu žiedu? 

 

Taip pat reikia atsižvelgti į aprangos spalvą. Jei dėvėsite vienspalvius drabužius, nebijokite derinti papuošalus su ryškiaspalviais brangakmeniais. Jei pasirinkote raštuotus rūbus, vertėtų rinktis bespalvius akmenis.

 

Papuošalai pagal progą

 

Toliau dalinamės patarimais, kaip pagal konkrečią progą pasirinkti tinkamiausius papuošalus.

 

1. Kasdienai

 

Kai kurie papuošalai tinka prie bet ko, ką dėvite. Paprastai tai būna sentimentalūs aksesuarai. Pavyzdžiui, šeimos paveldas, vestuviniai žiedai arba subtilus mylimo žmogaus padovanotas vėrinys. Jei ieškote papuošalo, kurį galėtumėte nešioti kasdien, rinkitės pagal savo odos atspalvį. 

 

  • Auksas yra tobulas variantas šilto odos atspalvio savininkėms. 
  • Baltas auksas arba sidabras geriau tinka šaltam odos atspalviui. 
  • Raudonas auksas tinka abiejų tipų odos atspalviams.

 

2. Merginų vakarui

 

Merginų pasisėdėjimas yra puikus metas paeksperimentuoti su aksesuarais. Nesvarbu, ar tai būtų blizgantys papuošalai, kuriuos įsigijote mėgstamiausioje parduotuvėje, ar visų dievinamų grandinėlių sluoksniavimas. Kartu galite derinti auskarų porą arba išskirtinį pakabuką, kad pabrėžtumėte įvaizdį.

 

3. Pasimatymui2 (1)

 

Išsirinkti papuošalus pasimatymo vakarui yra sudėtinga. Tikslas – atrodyti kerinčiai, nesudarant įspūdžio, kad per daug stengėtės. Papuošalai yra būtini bet kokio pasimatymo metu. Jie pabrėš natūralų grožį ir suteiks spindesio žvakių šviesoje restorane. 

 

Dailūs kabantys auskarai įrėmins veidą ir atkreips dėmesį į akis. Smulkaus pynimo grandinėlė su pakabuku papildys iškirptę ir pabrėš raktikaulius. Šį įvaizdį padailins ir paprasti žiedai bei apyrankės. Tik įsitikinkite, kad neapsikrovėte papuošalais, jog simpatijos žvilgsnis būtų sutelktas į Jus pačią!

 

4. Savaitgaliui mieste

 

Laisvalaikio metu dažniausiai dėvimi džinsai ir marškinėliai. Prie jų idealiai tiks stambūs auskarai, vienas ant kito sukrauti žiedai ar apyrankes ir 2-3 sluoksniuoti vėriniai. Išmėginkite skirtingų stilių ir ilgio grandinėles. Tai – Jūsų momentas atrodyti taip, kaip norisi!

 

5. Ypatingai progai ar vakarėliui

 

Ypatingai progai ar vakarėliui papuošalus stenkitės rinktis po to, kai nusprendėte, kokią suknelę vilkėsite, kad papuošalai nesikirstų su iškirpte ar rankovėmis. Tinkamą vėrinį ar grandinėlę su pakabuku rinkitės pagal iškirptę. Prie kaklo papuošalo priderinkite auskarus ir žiedą arba apyrankę, kad užbaigtumėte įvaizdį.

 

6. Darbui

 

Svarbiausia, kad papuošalai netrukdytų nei Jums, nei Jūsų kolegoms. Venkite triukšmingų apyrankių su pakabukais, kurios atitrauktų dėmesį nuo darbo. Vietoj jų rinkitės minimalistinius papuošalus. Pavyzdžiui, pakabuką ant kaklo, vinukus ar prie ausies prigludusias rinkeles ir juostos formos žiedus. 

 

Kūrybiškose darbo vietose galite šiek tiek daugiau sau leisti. Prie kiek prasegtų oversized marškinių sluoksniuokite grandinėles ant kaklo ir mūvėkite kelis žiedus. 

 

7. Vestuvių šventei

 

Jei Jūs – būsima nuotaka, atminkite, kad suknelė yra pagrindinis vestuvinės aprangos elementas. Papuošalai turėtų ją papildyti. Prie rafinuotos suknelės rinkitės išraiškingesnius papuošalus. Prie itin puošnios norėsite derinti subtilesnius aksesuarus. Apsvarstykite galimybę savo pamergėms nupirkti derančius arba vienas kitą papildančius papuošalus. Tai – nuostabus būdas sukurti vientisą vestuvių įvaizdį.

 

Jei vestuvėse dalyvausite kaip viešnia, stenkitės neužgožti nuotakos. Rinkitės elegantiškus ir santūrius papuošalus. Venkite pernelyg dėmesį atkreipiančio dizaino. Vestuvių šventei tinka klasikiniai papuošalai. Tokie kaip auskarai ir grandinėlė su perlais arba deimantais. Jie elegantiški ir nesenstantys. Todėl papildys bet kokią aprangą.

 

8. Festivaliui

 

Nebijokite užsidėti drąsių, akį traukiančių papuošalų. Jie padės išsiskirti iš minios. Jei festivalis turi temą ar aprangos kodą, pasistenkite tai įtraukti į aksesuarų pasirinkimą. Pavyzdžiui, jei tai bohemiškos tematikos festivalis, ieškokite dirbinių iš natūralių medžiagų: medžio, plunksnų ar odos.

 

Kaip išrinkti papuošalą dovanai?

 

Papuošalas gali pasakyti daugiau nei tūkstantis žodžių… Tačiau ką tiksliai? Sužinokite viską apie tai, ką reiškia skirtingų tipų juvelyriniai dirbiniai.

 

Žiedas – ypatingam žmogui 

 

Istoriškai žiedas simbolizuoja sąjungas ir statusą. Todėl žiedas yra meilės ir priklausymo simbolis. Jei ketinate šį papuošalą dovanoti draugei, verčiau rinkitės paprastesnį. Sidabrinį ar auksinį, padabintą jos mėgstamais akmenimis.

 

Grandinėlė su pakabuku – arti širdies 

 

Tai dar vienas gražus meilės simbolis. Nors grandinėlė gali būti įvairaus ilgio, pakabukas visada guli šalia širdies. Jis idealiai išreiškia, koks Jums svarbus tas žmogus, kuriam ruošiatės dovanoti papuošalą. Šiuo atveju suasmeninkite pakabuką ir rinkitės tokį, kuris atspindėtų dovanos gavėją. Pavyzdžiui, jo pirmos vardo raidės pakabuką.

 

Auskarai – saugi dovana 

 

Jie visada tinka ir patinka. Jų dydžio nereikia koreguoti. Juos gali nešioti visi. Jie retai siunčia kokius nors signalus, kurių dovanos gavėjas ar likęs pasaulis galėtų nesuprasti.

 

Apyrankės – mėgstantiems papuošalus 

 

Tai tobula dovana žmogui, kuris mėgsta puoštis. Apyrankes galima įvairiai derinti. Vienu metu ant riešo nešioti kelias. Maišyti spalvas, stilius ir išvaizdą. 

 

Jei trūksta idėjų, ką dovanoti, Aukso Saloje rasite platų papuošalų asortimentą. Išsirinks ir išrankiausios!