Universalių taisyklių, kaip tapti stilinga, nėra. Tačiau galima pastebėti, kad visos dabitos turi panašių įpročių, leidžiančių joms atrodyti nepriekaištingai kiekvieną dieną. Geriausia, kad tokius įpročius išsiugdyti nėra labai sunku.

 

stilius

9 kasdieniai stilingų moterų įpročiai:

 

  • Jos palaiko tvarką spintoje. Pravėrus spintos duris, kurioje drabužiai tvarkingai sukabinti ant pakabų, sulankstyti ir sudėlioti krūvelėmis, aiškiai matosi visas garderobas. Todėl užtenka peržvelgti akimis spintos turinį ir atrasti konkrečiai dienai tinkamiausią derinį.

 

  • Kiekvieną rytą patikrina orų prognozes. Net ir pati stilingiausia apranga atrodys ne kaip, jei netiks prie oro ir aplinkos sąlygų. Vienaip reikia rengtis, kai šalta, kitaip, kai šilta ar lyja lietus. Zomšinės avalynės derėtų nesirinkti, jei pranašaujama lietus, o drabužių sluoksniavimas atrodys juokingai, kai dieną pranašaujama kaitra.

 

  • Planuoja, ką rengsis iš anksto. Suplanavus, ką rengsitės rytą, galima sutaupyti laiko ir nervų ląstelių. Neplanuojant gresia rytą apsirengti tuo, kas pasitaiko po ranka.

 

  • Skiria pakankamai laiko rengimuisi rytą. Ne visi apdovanoti talentu apsirengti per 10 minučių ir atrodyti lyg nužengus nuo madų žurnalo viršelio. Daugumai moterų reikia atsikelti šiek tiek anksčiau, kad galėtų skirti užtektinai laiko įvaizdžio kūrimui.

 

  • Derina aukštąją ir masinę madą. Nebūtina nuo galvos iki kojų apsirengti dizainerių drabužiais, kad atrodytumėte stilingai. Brangius drabužius ir aksesuarus galima derinti su pigesniais ir susikurti originalų įvaizdį. Rekomenduojama įsigyti keletą brangesnių ir kokybiškų klasikinių drabužių, o likę drabužiai gali būti ir pigesni.

 

  • Vilki tik idealiai tinkančius drabužius. Per ankšti džinsai niekam gerai neatrodo. Pirkti tik savo dydžio drabužius, o netinkamus nunešti pas siuvėją, kad pataisytų ir pritaikytų prie jūsų figūros.

 

  • Naudoja garinį lygintuvą. Susiglamžę drabužiai atrodo pigiai. Gariniai lygintuvai geriau išlygina net įmantriausius siluetus ir medžiagas negu įprasti.

 

  • Renkasi tinkamus apatinius drabužius. Matomos liemenėlės petnešėlės kino ekranuose gali atrodyti stilingai, tačiau realybėje – ne. Išryškėję kelnaičių kontūrai ir netinkamo dydžio liemenėlė nukreipia dėmesį net nuo geriausių derinių.

 

  • Turi „uniformą“, tinkančią visiems gyvenimo atvejams. Stilingos moterys turi komplektą drabužių, iš kurių kiti jas gali atpažinti. Galbūt tai džinsai ir švarkelis arba apranga juoda nuo galvos iki kojų – svarbu atrasti savo stilių. Tokia uniforma padės tomis dienomis, kai: „nėra, ką apsirengti“.