Kartais dėvėtų prekių parduotuvėse galima atrasti tikrai šaunių ir kokybiškų daiktų. Jei norite pakeisti savo įvaizdį, rasti keletą gerų esminių aprangos detalių ar pagyvinti savo garderobą neįprastais aksesuarais – tokios prekybos vietos yra geriausias pasirinkimas. Dėvėtų prekių parduotuvėse galima susikurti stilingą, ekonomišką, palankų aplinkai įvaizdį, nesvarbu, kad ne iš pirmų rankų. Ieškant tam tikrų prekių, rekomenduojama vykti į naudotų prekių išparduotuves.

 

second hand_800x534

1) Rudeninis ir žieminis paltas. Dėvėtų drabužių parduotuvėse galima rasti šaunų storą žieminį paltą, jei pasiseks, galima rasti itin kokybišką paltą iš vilnos. Dažniausiai tai būna ne kokie itin sudėtingo kirpimo modeliai, o paprasti vieneiliai ar dvieiliai, padidintų dydžių paltai. Tačiau tokie paltai yra nepamainomas garderobo elementas! Prie jų galima ryšėti ryškią skarelę, dėvėti beretę ar skrybėlę, pūkuotas minkštas pirštines ir taip susikurti jaukų rudeninį ar žieminį įvaizdį.

 

2) Megztinis. Dėvėtų drabužių parduotuvėse tikrai galima rasti geros kokybės megztinių. Tačiau prieš perkant verta atkreipti dėmesį į drabužio sudėtį: padėvėtų drabužių rinkoje yra daug plonų vilnonių modelių, kurie yra patogūs ir šilti žiemą. Rekomenduojama rinktis žemės atspalvių megztinius: pilkus, smėlio, rudus ar juodus. Tuomet galėsite juos lengvai derinti prie džinsų, kelnių, sijonų ir suknelių. Apsilankykite ir vyrų skyriuje, kur rasite šaunių didelių megztinių, kurie itin tiks, jei mėgstate sluoksniuoti drabužius.

 

3) Džinsai. Džinsų, džinsinio švarko ar kombinezono būtinai reikėtų ieškoti dėvėtų prekių parduotuvėse. Paprastai čia yra daug šaunių retro modelių, pasiūtų iš storo džinsinio audinio. Kuo daugiau įbrėžimų ir skylių, tuo stilingesnį įvaizdį galima susikurti. Tą puikiai suprantantys žmonės laukia išpardavimo dienų arba dienos, kai kaina džinsiniams gaminiams bus mažiausia ir šturmuoja džinsų skyrių.

 

4) Marškinėliai. Nors marškinėliai su nesuprantamais užrašais ir piešiniais pamažu išeina iš mados, dėvėtų prekių parduotuvėse vis dar galima rasti stilingų retro modelių ar tiesiog kokybiškų paprastų marškinėlių, kurie padės kuriant ir formuojant bazinį garderobą.

 

5) Odiniai drabužiai. Nors visas civilizuotas pasaulis pamažu pereina prie dirbtinių medžiagų, dizaineriai vis dažniau pasisako už etišką elgesį su gyvūnais, daugelis ir toliau vertina odinius batus ir kitus daiktus dėl jų patvarumo ir išvaizdos. Jei esate vienas iš tų žmonių, minėtose parduotuvėse atidžiau apžiūrėkite naudotus odinius gaminius ir aksesuarus. Lengvas nusidėvėjimas tokiems gaminiams tik prideda žavesio.

 

6) Drabužiai nėščiosioms. Specialius drabužius, skirtus nėščiosioms, moterys nešioja gana trumpai, todėl dėvėtų prekių parduotuvėse galima rasti itin geros būklės džinsų, kelnių, suknelių ir sijonų.

 
7) Naminiai kostiumai, kombinezonai, šiltos pižamos. Tai yra dalykai, kuriuos galite iš karto apsivilkti ant nuogo kūno arba apsivilkus marškinėlius, pėdkelnes ar plonas kelnes. Suprantame, kad ne visi nori pirkti tokius intymius daiktus dėvėtų prekių parduotuvėse, bet būtent čia įmanoma rasti labai geros būklės ir už protingą kainą megztą kostiumėlį nešioti namuose, šiltą pižamą ar patogų ir minkštą kombinezoną.