Kovo 9 dieną, 3 val. 54 min Lietuvos laiku įvyko pilnas Saulės užtemimas Žuvų žvaigždyne (geografinės koordinatės 18°56ʺ). Nors Lietuvoje jo nebuvo matyti, tačiau visiškas užtemimas turi įtakos visam pasauliui. Užtemimas vyko Mergelės ir Žuvų ašyje. Užtemimas – tai laikas apsivalyti nuo blogų ir nereikalingų minčių, jausmų ir veiksmų, kad gyvenimas taptų tarsi tuščias indas, kurį vėl būtų galima užpildyti dieviškosiomis gėrybėmis. Pasaulyje sustiprės vienybės jausmas. Viskas, kas tamsu iškils į paviršių ir taps akivaizdu.

 

"saulės užtemimas"

Tiek Saulės, tiek Mėnulio užtemimai veikia stipriau, kai sutampa su Mėnulio jaunatimi arba pilnatimi. O kovo 9-ąją kaip tik patekėjo jaunatis. Mėnulis priartėja prie Žemės ir daro jai didesnį poveikį nei kitu laiku. Dėl šios priežasties gali kilti didesni potvyniai, sustiprėti ugnikalnių aktyvumas, stipriai pasikeisti orai.

 

Užtemimas vyko 18 laipsnių koordinatėje Žuvų ženkle, kurioje be Saulė ir Mėnulio taip pat yra Merkurijus ir Neptūnas. Kuo daugiau dangaus kūnų, tuo didesnis jų aktyvumas. Jaunatis ir Saulės užtemimas gali tapti kažko naujo pradžia.

 

Žuvų žvaigždynas simbolizuoja meilę, užuojautą, supratimą, intuiciją, vaizduotę ir gijimą. Galbūt tai puikus metas pradėti labiau gilintis į dvasinius ir religinius dalykus, kurie išlaisvina pasąmonę ir tikrąjį „aš“. Saulės užtemimas žmones veikia ne tik tą akimirką, kai įvyksta šis reiškinys, bet ir visą dieną ir net ilgus mėnesius iki kito užtemimo. Kaip Žuvų ženklo energija paveiks kiekvieną Zodiako ženklą?

 

Avinas. Sapnai bus ryškūs ir reikšmingi. Šio ženklo atstovai taps itin jautrūs ir imlūs naujai informacijai. Gali paaiškėti, kad turite kokių nors mistinių galių. Tačiau jomis naudotis reikėtų išmintingai. Tai dvasiniam tobulėjimui tinkamas laikas.

 

Jautis. Užtemimas suaktyvins socialinių santykių sferą. Gali atsinaujinti seniai pamiršti ryšiai. Žmogus, sutiktas užtemimo laikotarpiu, turės didelę įtaką tolesniam jūsų gyvenimui. Labiau nei anksčiau ieškosite būdų, kaip įgyvendinti savo norus ir svajones.

 

Dvyniai. Užtemimas paskatins susimąstyti apie tikslus ir ambicijas. Gyvenimas atrodys kupinas naujų galimybių. Nors lengva nebus, tačiau būsite pasiryžę dėl kilnaus tikslo kalnus nuversti. Tą padaryti padės ir sustiprėję instinktai. Reikėtų labiau įsiklausyti į savo vidinį balsą.

 

Vėžys. Gali atsiverti naujos durys. Laukia daug naujų galimybių ir patirčių. Sustiprės jausmas, kad neišnaudojate savo potencialo. Neatmeskite pasiūlymų, kurie suteiktų galimybę leistis į dvasines keliones.

 

Liūtas. Gali atsirasti pokyčių finansų srityje. Gali atsirasti galimybių, kaip greitai gauti daugiau pinigų. Fortūna jums šypsosis. Verta išbandyti naujas pinigų investavimo schemas. Vienišiai gali sutikti žmogų, kuris pakeis jų požiūrį.

 

Mergelė. Gali sutikti žmogų, kurį, atrodys, kad pažįsta visą gyvenimą. Bendra veikla sustiprins asmeninius ryšius. Bus jautresni kitų žmonių atžvilgiu ir tai padės labiau suprasti savo pačių tikruosius jausmus ir ketinimus.

 

Svarstyklės. Šiuo laikotarpiu reikėtų atsikratyti tų dalykų, kurie jumyse nepatinka ir neatspindi to, kas iš tikrųjų esate. Išsilaisvinti iš senų įpročių, ryšių, įsipareigojimų. Atsiskyrimas bus lengvesnis, jei tai bus daroma palaipsniui. Tai puikus metas realizuoti savo mintis.

 

Skorpionas. Sustiprės kūrybingumas, intuicija ir jautrumas. Visa tai gali padėti atrasti savyje mistinių galių. Visi veiksmai ir sprendimai, padaryti per ir po užtemimo, padės geriau suprasti tikrąjį „aš“. Reikia tik nepražiopsoti galimybių ir panaudoti savo talentus.

 

Šaulys. Pradėsite suprasti, kokį poveikį vaikystės auklėjimas turėjo dabartiniam mąstymui. Greičiausiai permąstysite senus įsitikinimus, įpročius ir nuomones. Tai padės suprasti, kas iš tikrųjų esate. Vidinė analizė padės sustiprinti pasitikėjimą savimi.

 

Ožiaragis. Gyvenime nutiks nuostabių dalykų, susipažinsite su įkvepiančiais žmonėmis. Jūsų tikslas bus sukurti vienas kitą palaikančių draugų socialinį tinklą. Ateinančius 6 mėnesius daug laiko ir jėgų skirsite įvairiam bendravimui. Rekomenduojama tobulinti įgūdžius, kurie atvertų daugiau karjeros galimybių.

 

Vandenis. Daugiausiai rūpesčių kels piniginiai reikalai, kaip padidinti pajamas ir ką padaryti, kad gyvenimas taptų geresnis. Reikėtų vengti išlaidavimo ir labiau planuoti biudžetą. Kuo daugiau pajamų šaltinių turėsite, tuo geriau gyvensite. Tad daugiau dirbkite ir užsidirbsite.

 

Žuvys. Dabar tai jūsų laikas pasirinkti ir nuspręsti, kur norite būti. Sustiprėjusi intuicija ir aiški vizija padės įveikti bet kokias kliūtis kelyje. Pasitikėkite savo vidiniu balsu, net jei jis sako keisti visus planus ir pasirinkti kitą, o ne įprastą kelią. Užtemimas turės teigiamą poveikį jūsų emocijoms, padės atsikratyti praeities šešėlių, abejonių ir baimių. Paaiškės tikrosios jūsų vidinės stiprybės ir potencialas.

 

2016 metų kovo 23 dieną įvyks dalinis Mėnulio užtemimas Svarstyklių žvaigždyne (geografinės koordinatės 03°17ʺ). Šis fenomenalus reiškinys žymi išaugusį poreikį taikiai spręsti karinius konfliktus. Dalinis Mėnulio užtemimas gali paskatinti konfliktus spręsti taikiai ir tai gali labai pakeisti tiek atskirų valstybių, tiek apskritai pasaulio likimą.