Tikriausiai beveik niekam nekyla abejonių, kad astrologinis ženklas gali atskleisti daug faktų apie asmenybę, ateities įvykius ir kasdienybės įpročius. Horoskopai domina daugelį, nes juk kam nepatiktų bent akies krašteliu pažvelgti į tolimą arba netolimą ateitį? Šį kartą apie tai, kaip grožiu rūpinasi skirtingi Zodiako ženklai.

 

"grožio procedūros"

 • Avino ženklo atstovės mėgsta ir moka paryškinti savo gražiausius bruožus. Jos naudoja skaistalus, kad paryškintų gražius žandikaulius, akių pieštuką ir šešėlius, kad suteiktų akims gylio. Taip pat jos ypatingą dėmesį skiria antakiams – jų forma visada turi būti tobula (nereikalingi plaukeliai išpešioti, sušukuoti, padažyti tinkančia spalva ir sutepti vašku). Kita vertus, klaidinga manyti, kad Avino ženklo atstovės yra apsėstos grožio manijos. Anaiptol. Šios asmenybės paprastai yra labai veiklios. Jos trokšta visur būti, dalyvauti, susipažinti su naujais žmonėmis, todėl neturi daug laiko stypsoti prieš veidrodį.
 
 • Jaučio ženklo atstovės mėgsta šiltus, žemiškus atspalvius, kurie paryškina jų vidinį jausmingumą. Paprastai jų drabužinėje galima rasti rausvų, rožinių, smėlio, rusvų ir kitų ramių, žemiškų spalvų aprangos. Jaučiai – taupūs žmonės, todėl renkasi ekonomišką kosmetiką. Jeigu nusprendžia įsigyti kažką brangesnio, tai priemonė turi pateisinti visus jų lūkesčius ir dar daugiau. Jie visada tiksliai laikosi rekomendacijų. Turi ryto ir vakaro grožio ritualus, kurių skrupulingai laikosi. Kiekvieną rytą gali praleisti visą amžinybę, kol atliks visas reikalingas odos priežiūros ir gražinimo procedūras.
 
 • Dvyniai mėgsta savo gražiausius bruožus akcentuoti blizgučiais. Šio ženklo atstovės visada turi daugybę reikalų, todėl grožio procedūras neretai atlieka pakelyje į darbą, studijas ar svarbius susitikimus. Apie šiuos žmones sakoma, kad vakarais namo jie grįžta atrodydami visiškai kitaip, nei juos palikę rytais. Dvynių kosmetikos krepšelyje galima rasti daugybę skirtingų grožio priemonių. Jiems patinka išbandyti naujus dalykus. Dvyniai retai būna ištikimi vienam prekės ženklui.
 
 • Vėžio ženklo atstovės dažniausiai mėgsta naudoti šviesą atspindinčias kosmetikos priemones: pudras, akių šešėlius, lūpų dažus. Jos nori suteikti odai gaivaus švytėjimo ir blizgesio. Šviesą atspindinčios kosmetikos priemonės, papildytos žėrinčiomis detalėmis, primena paslaptingą ir keistą Mėnulio šviesą. Šio ženklo atstovės mėgsta kuklų makiažą, nemėgsta pernelyg išsiskirti iš kitų. Paprastai jos neperka ekstravagantiškų kosmetikos ir grožio priemonių, naudoja tai, kas išbandyta ir iš tikrųjų tinka.
 
 • Liūto ženklo atstovės pirmenybę teikia išpuoselėtiems plaukams. Jie turi žvilgėti kaip saulės spinduliai arba liūto karčiai. Plaukai – tai jų karūna (jų galios simbolis), todėl jiems reikia tik pačių geriausių plaukų priežiūros priemonių, geriausių kirpėjų, dirbančių geriausiuose grožio salonuose. Jei naujas kirpimas nepatinka, šio ženklo atstovai labai liūdi. Tačiau jei patinka, jie jaučiasi kaip gimę iš naujo! Nesvarbu, ar tai trumpų plaukų šukuosena ar ilgi, žvilgantys plaukai, jie turi atrodyti nepriekaištingai.
 
 • Mergelės mielai naudoja natūralias kosmetikos priemones. Joms svarbu, kad priemonės, kurias naudoja būtų nebandytos su gyvūnais ir jų gamybos nebūtų išnaudojami III pasaulio gyventojai ir vaikai. Kosmetikos ir makiažo priemones paprastai perka sveiko maisto krautuvėlėse. Visada patikrina, kad produktai atitiktų aukščiausius ekologiškai kosmetikai keliamus standartus. Šio ženklo atstovės mielai kosmetiką gamina pačios namuose iš medaus, avižų dribsnių, molio ir kitų natūralių priemonių. Beje, šios moterys, nesvarbu, kaip kerinčiai atrodo, yra labai kritiškos sau ir retai iš namų išeina, būdamos visiškai patenkintos savo išvaizda.
 
 • Svarstyklių atstovės mėgsta dailiai supakuotas kosmetikos priemones. Taip pat joms patinka sezoniniai kvapai. Grožio priemones jos mėgsta išdėlioti ant dailaus kosmetikos stalelio pagal spalvą. Ruošdamosi pasimatymui arba svarbiam įvykiui jos praleis nemažai laiko gražindamosi.
 
 • Skorpionams patinka tamsios spalvos, pavyzdžiui, tamsūs lūpų dažai. Tai vienas iš paslaptingiausių ir gundančių Zodiako ženklų. Šio ženklo atstovėms patinka Burgundijos raudona arba kaštoninė spalva. Mėgsta egzotiškus, gundančius kvepalus. Kerintį moteriškumą padeda pabrėžti kosmetikos priemonės ir dramatiškas įvaizdis. Produktų pasirinkimas tiesiogiai priklauso nuo to, su kokiais žmonėmis joms tą dieną ar vakarą teks bendrauti ir stengtis sužavėti.
 
 • Šauliai – aktyvūs žmonės, todėl jie nori atrodyti puikiai, bet neįdėti daug pastangų. Grožio procedūroms šie asmenys nenusiteikę skirti labai daug laiko. Būtiniausios grožio priemonės – veido kremas ir lūpų balzamas, kad oda neišsausėtų ir nešerpetotų. Šie žmonės linkę į avantiūras, dažnai keliauja, todėl jie mėgsta rinktis kelioninius kosmetikos priemonių rinkinius. Šaulio ženklo atstovės mėgsta šukuosenas, kurios atrodo tarsi vėjo sušiauštos ir nerūpestingos.
 
 • Ožiaragiai, jei tik turi galimybių, renkasi pačią prabangiausią, kokybiškiausią kosmetiką, kokia tik egzistuoja. Šio ženklo atstovams tai ypač svarbu, nes daugelis iš jų turi labai jautrią veido odą. Pinigų kokybiškai kosmetikai jiems negaila, net jei tam tektų išleisti paskutinius pinigus ar pasiskolinti. Veido procedūras jie reguliariai atlieka geriausiuose grožio centruose. Jie renkasi žemiškus kvapus iš naujausių ir brangiausių kvepalų asortimento. Grožio priemonės ir procedūros jiems padeda pabrėžti savo statusą. Grožio rutina labai sisteminga, praktiška. Šie žmonės žengia koja kojom su kosmetologijos ir parfumerijos naujovėmis.
 
 • Vandeniai mėgsta nustebinti, šokiruoti žmones neįprastų spalvų pasirinkimu ir unikaliu stiliumi. Norėdami sukurti neišdildomą įspūdį prie veidrodžio ar drabužių matavimosi kabinų jie praleidžia nemažai laisvo laiko. Šio ženklo atstovai nori naudoti tokias grožio priemones, apie kurias kiti nėra girdėję arba girdėję labai mažai. Jie atidžiai ieško pačios aukščiausios kokybės prekės ženklo. Vandenių prigimtis labai humaniška, todėl jie neretai renkasi produktus, kurie saugo gamtą, vietines III pasaulio gentis, yra nebandytos su gyvūnais. Kai jų mėgstami grožio produktai tampa per daug populiarūs, Vandeniai pradeda ieškoti kažko naujo, dar įspūdingesnio ir anksčiau neregėto.
 
 • Žuvų atstovai, ypač atstovės, neretai turi bent šiek tiek žavingo senojo Holivudo išskirtinio ir ilgam įsimenančio žavesio. Jie renkasi gražią spalvą, kuri paryškintų minkštas ir putlias lūpas. Jos žino, kad geras drėkiklis gerina odos išvaizdą ir suteikia skaistumo. Jos dažnai naudoja šveitiklį su jūros druska ir dumbliais. Šios medžiagos puoselėja ir gražina odą.