Elegantiškas, rūpestingas, turtingas, dosnus ir užsienitis – daugelis moterų galvoja, kad toks ir turėtų būti svajonių vyras. Tačiau labai dažnai užjūrio princai, žadantys pasakišką gyvenimą, suklaidina mūsų šalies gyventojas ir, pasinaudoję jų pinigais, dingsta kaip į vandenį. Tačiau, būnant atidžioms, visada galima pastebėti ženklų, ar turite reikalų su tikru džentelmenu ar tik su alfonsu…

 

dzentelmenas

Užjūrio žigolo medžioja Lietuvos moteris. Jie ieško naujų aukų socialiniuose tinkluose, pažinčių svetainėse. Tarp jų yra verslininkų, gydytojų, pareigūnų. Ypatingą dėmesį jie skiria vienišoms ir išsiskyrusioms moterims.

 

Auka visada nesąmoningai pati susiranda savo budelį. Jeigu publikuojamos nuotraukos, kuriose – vienišos, lyriškos, susimąsčiusios moterys ir merginos – labai lengva nuspėti asmens nuotaiką. Savo profilyje širdžių medžiotojas dažnai publikuoja kažkieno kito gražią nuotrauką. O, kai merginų ausys džiaugiasi komplimentais, jos ir pakliūna į jo tinklą. Dauguma moterų paprastai nėra pratusios girdėti tokių gražių žodžių ir būti apiberiamos gėlėmis ir pažadais, nuskinti žvaigždes nuo dangaus. Po truputį meilikautojas kloja pasitikėjimo juo pagrindą – moteris pradeda tikėti, kad yra vertinama ir mylima. Ir tada išaušta diena, kai šis vyras gali pradėti prašyti kažko mainais – ateiti, padėti, sumokėti už kelią, brangiai pervežti jos pačios dovaną, nes jis turi tam tikrų problemų. Kai galiausiai pasiima viską, ką norėjo, toks vyras dingta.

 

Kada auka jau yra ant kabliuko, gražūs užsieniečiai pereina į kitą etapą – praneša, kad pateko į katastrofinę situaciją ir jam neva iš tikrųjų reikia pagalbos. Pavyzdžiui, vyras staiga gali sunkiai susirgti arba mirtinai suserga jo žmona, o tai reiškia, kad vyras netrukus taps našlys. Toks vyras turi stabilų darbą, pajamų, jis dažnai apie tai kalba, tarsi nieko neslepia, bet ilgainiui pradeda įtraukti į pašnekesius ir savo asmeninio (tikro ar išgalvoto) dramas. Ten, kur viskas labai dramatizuojama, dažniausiai galima įtarti gudrybę ir siekį manipuliuoti kitu žmogumi.

 

Įsimylėjusi moteris skuba padėti išrinktajam iš tolimų kraštų, tačiau tampa žigolo auka. Surasti ir nubausti tokį apgaviką labai sunku, nes iš tikrųjų auka savo noru atiduoda savo pinigus. Todėl moterys, bendraudamos internete, turėti neapsigauti ir nepasitikėti gražiomis profilio nuotraukomis ir žodžiais.

 

Psichologai, konsultuojantys žmones, ieškančius pažinčių internetinėje erdvėje, pataria atidžiai rinkti informaciją apie dominantį asmenį, nebijoti būti per daug nuoširdiems ir iš karto aiškiai pasakyti, kad galite duoti tik meilę (jei ją tikrai jaučiate), o ne pinigų.