Rinkoje yra daugybė gamintojų ir platus asortimentas viso sezono padangų. Galite paklausti automobilių klubų, kurie produktai gerai pasirodė testuose. Padangos paprastai bandomos ant sauso ir šlapio paviršiaus, taip pat ant sniego ir ledo. Valdymas, stabdymas, akvaplanavimas, ABS, įsibėgėjimas ir krypties valdymas – į visus šiuos dalykus atsižvelgiama atliekant bandymus. Triukšmas, degalų sąnaudos ir susidėvėjimas taip pat turi įtakos.

 

Kada ir kodÓl verta Ôsigyti universalias padangas

Visasezoninės padangos: taip ar ne? 

 

Apibendrinkime visų sezoninių padangų privalumus ir trūkumus: vidutinei žiemai pakanka visasezoninių padangų, o didžiausias jų privalumas yra tai, kad nereikia keisti padangų, o tai labai praktiška ir sutaupo jūsų pinigus. Tačiau atminkite, kad visasezoninės padangos yra kompromisas saugumo požiūriu ir kad jūsų automobilis ekstremaliomis oro sąlygomis gali elgtis kitaip nei žieminės padangos. Taip pat įsitikinkite, kad važiuodami į užsienį su visasezoninėmis padangomis nepažeisite įsipareigojimo naudoti žiemines padangas. Galų gale, sprendimas priklauso nuo jūsų, nes įstatymų leidėjai iš esmės neturi nieko prieš bet kokiam orui skirtas padangas.

 

Žieminių padangų privalumai

 

Naudodami sezonines padangas galite važinėti ištisus metus ir sutaupyti padangų keitimo pavasarį ir rudenį. Paprastai (t. y. ne ekstremaliomis oro sąlygomis) galite saugiai važiuoti ir su visasezoninėmis padangomis. Draudimo apsaugai taip pat negresia, nes padangos yra oficialiai teisiškai patvirtintos. Tačiau daugumai žmonių įtikimiausias argumentas dėl visų sezoninių padangų privalumų yra ne sutaupytas laikas, kai nereikia keisti padangų, o sutaupyti pinigai už kitą 4 padangų komplektą.

 

Universalios padangos  skamba kaip geras pasiūlymas

 

Jomis galime važinėti ištisus metus ir sutaupyti padangų keitimo rūpesčių bei išlaidų. Tačiau, kaip ir bet kuris geras sandoris, turėtumėte pažvelgti atidžiau. Jeigu jums rūpi itin didelis saugumas, nes važinėjate daugiau žiemą, slidžiu keliu ar žvyrkeliu, tada reikėtų labiau kreipti dėmesį į aplinkybes ir pagal jas esant poreikiu pirkti skirtingus padangų komplektus. Visada galite pasikonsultuoti su specialistais, kurie jums parinks geriausią variantą pagal jūsų poreikius, kad neliktumėte nusivylę, nusipirkę ne tokias padangas kokių tikėjotės. Daugiau informacijos rasite internetiniame puslapyje.