Lietus – vienas maloniausių ir džiugiausių simbolių sapnuose. O sausra – tai nepalankus ženklas. Kita vertus, kiekvienas sapnas yra individuali istorija, kuri turėtų būti interpretuojama skirtingai. Daug kas priklauso nuo sapne esančios oro ir vandens temperatūros, jų stiprumo ir aplinkybių.

 

lietus

Jeigu žmogus sapnuoja, kad atsidūrė po lengvu lietumi, tai galima interpretuoti, kad įtarimų šešėlis pasitrauks nuo to asmens. Pavyzdžiui, žmogus bus daugiau nebeįtariamas neva turėjęs tam tikrų piktų kėslų. Arba darbe paaiškės, kad iš tiesų dėl nesusipratimo kaltas kuris nors kitas kolega, o ne anksčiau apkaltintas žmogus. Tačiau jei lietus permerkia drabužius, tam, kad paaiškėtų tikrasis kaltininkas prireiks labai daug laiko. Nuolatinė įtampa ir nerimas gali tapti net ligos priežastimi.

 

Jeigu sapne žmogus patenka į lietų (staiga prasideda liūtis) ir jaučiasi dėlto linksmas ir laimingas, tekantis vanduo yra maloniai šiltas, reiškia didžiulę sėkmę, kuri atneš laimę realiame gyvenime. Jei toks sapnas aplanko, kai pradedama nauja veikla, jį galima interpretuoti kaip Dievo siųstą ženklą.

 

Kartais sapnuojamas šaltas, baisus lietus, kurio lašai sukelia fizinį skausmą, dangų skrodžia žaibai ir griaudėja griaustinis. Sapne tvyro nuojauta, kad įvyks kažkas blogo ir pavojingo. Toks nakties reginys įspėja apie blogas naujienas ir įvykius, po kurių sapnuojantysis liks vienas arba taps nebereikšmingas.

 

Jeigu sapne į lietų tiesiog žvelgiama iš šalies, danguje šviečia saulė ir beveik nėra debesų, vadinasi, realiame gyvenime laukia teigiami pokyčiai, kurie suteiks laimės. Kartais šis sapnas įspėja, kad netrukus aplankys meilė. Ir tai bus abipusis jausmas.

 

Sapne regėti sausrą (išdžiūvusius augalus, suskeldėjusią žemę) tai reiškia, kad šie žmonės trokšta šiltų jausmų. Jiems greičiausiai trūksta artimųjų dėmesio arba jie patiria per mažai gerų emocijų.

 

Sausrą sapnuoti – negeras ženklas, lemiantis nelaimes. Sausra sapne pranašauja ginčus, skyrybas šeimoje, ligą ar finansinį žlugimą. Taip pat gali reikšti skaudžius konfliktus pasaulyje tarp skirtingų tautų, žmonių kraujo praliejimą. Susapnavus sausrą reikalai dažniausiai pašlyja.

 

Vaivorykštę sapne regėti geras ženklas. Spalvinga juosta, nušviečianti dangų reiškia, kad ir netolimoje, realioje ateityje bus taip pat spalvinga ir gražu. Vaivorykštė žada meilę, todėl artimiausiu metu vienišiai gali tikėtis susipažinti su antrąja puse, turinčiu gerą humoro jausmą ir lakią vaizduotę. Žmogus, sutiktas po šio sapno, taps ne tik geru draugu, bet ir puikiu meilužiu. Jeigu vaivorykštė sapne nusidriekia per upes, reiškia laukia meilės nuotykiai. Deja, kaip vaivorykštė greitai dingsta iš horizonto, tai ir audringi meilės santykiai baigsis greičiau nei norėtųsi.

 

Vėją sapnuoti taip pat reiškia ir gerus, ir blogus dalykus. Eiti prieš vėją – pavyks ryžtingai siekti tikslų. Jei vėjas pučia į nugarą – sapnuojantysis realiame gyvenime sulauks paramos. Kai vėjas pučia į veidą, reikės daug paaukoti dėl meilės. Tačiau jeigu vėjas toks stiprus, kad net pakelia į orą, gali būti, kad artėja didelė nelaimė.