Prieš kelias dienas žinoma moteris, dviejų vaikų mama, Julija Žižė, socialiniuose tinkluose prabilo apie tvarų gyvenimo būdą ir kreipėsi į mamas, ragindama dalintis nereikalingais drabužiais: „Žinau, kad rūbų nėštumui su žiburiu nerasi, visos ieško L dydžių parduotuvėse tam kartui, po to meta lauk! Taigi mano naujas prašymas visoms mamoms. Visos, kurios turite ar žinote, kas turi stilingų, nebenešiojamų nėštukių ar žindančių mamos rūbų, geros kokybės, malonios kūnui medžiagos, gal net nė karto nedėvėtų, parašykite man – mes surinksime iš jūsų ir pasiūlysime, kaip sumainyti“, – skelbė moteris.

 

08CBD966-3728-4FE4-8BA4-6E37F7472FF1

 

Dar prieš keletą metų pati įkūrusi drabužių linijos ženklą, šiandien Julija kalba apie išteklių tausojimą, šiuo metu vadinamą „zero waste“ judėjimą. Žinomos moters susidomėjimas vartojimo mažinimu gimė kartu su antruoju vaiku. Iki tol ji plėtojo Wear MAD by July mados ženklą, vėliau užsiėmė švenčių dekoru ir įkūrė OTILEA decor studiją. „Vieną dieną tiesiog atkeliavo JIS – ponas sąmoningumas. Mano pasaulis ir aplinka yra viskas, ką aš turiu, tai yra viskas, ko man reikia, ir ką aš labiausiai noriu saugoti, dėl ko turiu stengtis. Pasaulis yra ir bus toks, kokį mes sukursime. Nė vienam nereikia turėti didelių turtų ar pasaulyje gerai žinomo vardo, kad galėtų priimti sąžiningus, gerus ir apgalvotus sprendimus žemės labui“, – užtikrina prie visame pasaulyje plintančio judėjimo prisijungusi moteris. „Reikia tiek nedaug, tik peržvelgti savo įpročius. Pasidomėti, paskaityti, bendrauti su bendraminčiais ir štai – aplink tave dar švaresnis ir gražesnis pasaulis, švaresnis tavo vidus. “

 

A6497D89-3588-4195-9EEF-AEA4CB1E3DFB

 

Žinoma moteris, šiemet prisijungė ir prie tarptautinės „Mommypreneurs“ iniciatyvos, siekiančios skatinti jaunų mamų verslumą ir aktyvumą, ji teigia, kad visada svarbu ieškoti savęs. „Motinystė mane įkvėpė būti švelnia, supratinga, kantria mama. Tačiau labai svarbu yra ir domėtis, klausytis kitų patirčių, ieškoti įkvėpimo“, – nesustoti vietoje skatina dviejų vaikų mama.

 

AFDA2319-86BF-4328-9622-682B04A4A331

 

Jau birželio 13 d. „Mommypreneurs“ pristatymo renginyje galėsite išgirsti visą Julijos pasakojimą apie „savęs“ paieškas, verslo kūrimą tapus mama ir motyvaciją siekti vis daugiau. „Mommypreneurs“ pristatymo renginio vedėja, Rimantė Kulvinskytė, moderuos verslių moterų diskusiją su Julija Žiže, Ieva Mackevičiene Aiste Košiene, Ilma Nausėdaite, Žydrūne Vitaite, Goda Prapuolenyte-Leonavičiene. Susirinkusios mamos galės išgirsti „Versli mama“ įkūrėjos Skaidrės Vainikauskaitės-Tomaševičienės pranešimą tema „Versli mama: nuo darbo vietos sau iki tikro verslo“.

 

B91852E5-1D32-475D-A993-4A843B7ED633

 

Primename, kad pagrindinė „Mommypreneurs“ misija – suteikti jaunoms mamoms nemokamus verslumo ir skaitmeninių įgūdžių kursus. „Mommypreneurs“ ne tik nemokamai užtikrins profesionalias studijas, tačiau ir suteiks patrauklias sąlygas pradėti verslą, galimybę susitikti su potencialiais investuotojais ar darbdaviais.

 

C8F62ECD-20BB-4D4C-8D80-EBBD42B94BC2

 

Visas programa susidomėjusias mamas kviečiame į „Mommypreneurs“ pristatymo renginį birželio 13 d. 16 val. Renginio metu moterys taip pat galės pirmosios išgirsti apie mokymų programą, pabendrauti su organizatoriais, išgirsti profesionalų patarimų dėl aplikavimo bei pasikalbėti su kitomis mamomis bendramintėmis. Renginys vyks „AltSpace“ konferencijų salėje, Lakūnų g. 24, Parkas Outlet. Registruotis į renginį galima FB puslapyje„MommypreneursLT“ (@mommypreneursLT)arba paspaudus šią nuorodą https://www.eventbrite.com/o/startup-division-20213421377.

 

IMG_1468

 

Visos mamos yra kviečiamos į pristatymą atvykti kartu su vaikais. Tol kol mamos semsis įkvėpimo, mažieji galės smagiai leisti laiką žaidimo ir laisvalaikio erdvėje „Alisa“ nemokamai. Renginys bei visa „Mommypreneurs“ programa yra nemokama.

 

JPEG image-0700CB6C566B-2

 

Projektą įgyvendina „Startup Division“ – pirmaujanti inovacijų organizacija Baltijos šalyse, dirbanti su startuoliais ir auginanti jaunuosius verslus. Mommypreneurs programa yra finansuojama Islandijos, Lichtenšteino ir Norvegijos per EEA ir Norvegijos paramos fondą, skirtą Jaunimo Darbingumo Skatinimui.Remiantis paramos davėjo tikslinės jaunimo grupės reikalavimais, dalyvių grupės amžius yra apibrėžtas iki 29 metų.

 

 

Nuotraukos iš asmeninio J. Žižės archyvo.