Nors įžymybės ir pratusios prie paparacių blyksčių bei pozavimo prabangiuose renginiuose, kartais apmaudžių klaidų nepavyksta išvengti net ir didžiausioms garsenybėms. Šįkart slapstytis nuo fotografų teko radistui Rolandui Mackevičiui – padėti ir pridengti kolegą bandė ir Jonas Nainys, tačiau pikantiški kadrai neliko neužfiksuoti.

 

Radistai 1

 

Smokingais pasipuošę radistai keblioje situacijoje buvo užfiksuoti iškart, vos tik atvykę į renginį žengė iš prabangaus limuzino ant raudonojo kilimo. Pradėję mojuoti fotografams ir operatoriams, abu netruko pastebėti, kad R. Mackevičius iš limuzino išlipo prasegtomis kelnėmis, iš kurių kyšojo marškinių kraštas. Negana to, R. Mackevičiui bandant šią klaidą kuo greičiau ištaisyti, kelnių užtrauktukas užsikirto, o J. Nainiui beliko bandyti pridengti kolegą ir toliau mojuoti fotografams.

 

Radistai 2

 

Laimei, šis incidentas – tai dalis anonso, skirto grandioziniam LNK balandžio 1-sios šou „Operacija „Anekdotai“ ir kiti balandžio 1-osios nuotykiai”, kuriame radistai dalyvaus kartu su būriu ryškiausių Lietuvos žvaigždžių. Specialiame šou mėgstamiausius anekdotus pasakos žinomiausi Lietuvos atlikėjai, aktoriai, sportininkai ir politikai, tarp jų – Ineta Stasiulytė, Deividas Meškauskas, Tadas Rimgaila, Irūna Puzaraitė, Egidijus Sipavičius, Gabrielė Martirosianaitė, Rasa Juknevičienė, Sergėjus Jovaiša, Andrius Mazuronis ir kiti.

 

Radistai 3

 

Nuotaikingą šventinį šou ves aktorius Mantas Stokus. Geriausius anekdotus ir jų pasakotojus laidoje rinks kompetentinga komisija, o pertraukose tarp anekdotų LNK žiūrovų lauks šventiniai pasirodymai, žaidimai, ir kiti netikėtumai. Specialus LNK šou „Operacija „Anekdotai“ ir kiti balandžio 1-osios nuotykiai” kvies melagių dieną praleisti kaip niekad smagiai.