Joninių naktis tradiciškai laikoma magiška. Nepraleiskite progos ilgiausią vasaros naktį išsiburti, sužinoti, kas laukia ateityje. Joninių naktį, sakoma, galima net praturėti, sutikti gyvenimo meilę, sužinoti, kiek vaikų turėsite ir panašiai. O kur dar šokiai ir dainos aplink laužą.

 

Jeigu Joninių naktį ketinate burtis, išvykite iš miesto. Sausakimšuose parkuose bus sunku susikaupti ir nebus tokios magiškos nakties auros. Šiai nakčiai labiausiai tiktų tolimos pievos, prie upės, šalia miško. Tankus miškas ir upė yra neatsiejami vasarvidžio nakties atributai. Dieną miške rinkite vaistažoles, vakarėjant išsimaudykite sraunioje upėje, o naktį ieškokite paslaptingojo paparčio žiedo ir šokite iki paryčių.

 

Vaišėms gamtoje rinkitės magiško apskritimo pavidalo produktus ir patiekalus: obuolius, uogas, pomidorus, bulves, apskritą pyragą, sūrį, kepalą kvietinės, šviesios duonos. Apskritimas – tai saulės simbolis. Šventinės nakties gėrimai: gira ir šią dieną surinktų žolelių arbatos. Pavyzdžiui, išsivirkite mėtų, braškių lapelių ir jonažolės arbatos.

 

Tikima, kad Kupolių rasa turi gydomųjų savybių. Ji gydo, stiprina kūną, apvalo mintis ir suteikia jėgų. Braidymas po rasą ar prausimasis ja – tai meditacinis veiksmas, kurio metu sustiprėja ryšys su gamta.