Katažina su Deivydu Zvonkumi mokėsi jodinėti žirgais. Irkluotojas Alvydas Duonėla organizavo šeimų turnyrą baidarėmis. Violeta ir Vilius Tarasovai su Erika ir Mertūnu Vitulskiais sodino savo ąžuoliukus šeimų ąžuolyne. Visos šios atrakcijos vyko Šeimos šventėje „Harmony“ parke, kurią Joninių vakarą 19 val. transliuos LNK televizija. Šeimų šventės koncertą ves šeimos žmonės, mylimi LNK laidų vedėjai Živilė Vaškytė ir Paulius Skučas.

 

Zirgai 2_1024x576

Harmony parke būsimieji jaunavedžiai Katažina ir Deivydas mielai išbandė aristokratišką pramogą – jodinėjimą žirgais. Nė vienas, nė kitas niekada anksčiau jojęs nebuvo, tad pradžioje dainininkų pora buvo atsargi – svarbu nesusižeisti, juk šią vasarą jųdviejų vestuvės.

 

„Turbūt kiekvienų jaunavedžių svajonė apsilankyti žirgyne. Svarbiausia, kad viskas saugiai vyktų, kad būtų saugu, nes mes turim išlikti sveiki“, – prieš vestuves nerimavo Katažina.

 

Žmogui draugystė su šiuo gyvūnu laikoma labai naudinga, nes žirgai įkvepia drąsos, pasitikėjimo savimi ir savo artimu. Katažina puolė bičiuliautis su baltu gražuoliu Kiškiu, o Deivydas – su Grafu.

 

Ant žirgo jodamas Deivydas Zvonkus neprarado humoro jausmo: „Mano mersedesas juodas, arklys irgi juodas, reiškia, pasisekė juodai. Ir nuotaka juodaplaukė“.

 

Įsidrąsinusi pora netrukus nusprendė palikti maniežą ir išbandyti ekstremalesnę pramogą – jodinėjimą lauke. Katažina įspėjo būsimąjį vyrą, kad nuo šiol teks pajodinėti dažniau.

 

„Ant žirgo juodo gal netgi maloniau negu juodam mersedese“, – prieš vestuves dilemą sprendė Deivydas. Ar Deivydo ir Katažinos vestuvėse limuzinus pakeis žirgai, sužinosime dar šią vasarą, kai jiedu sukurs šeimą.

 

Katažinos ir Deivydo sprendimas susituokti 2014 metais yra simboliškas, nes šie metai  yra paskelbti Šeimų metais. Šventės parke tikslas – paskatinti šeimas kartu leisti laisvalaikį, padėti sustiprinti šeimos narių tarpusavio ryšį bei paskatinti atskirų šeimų bendravimą, dovanoti tai, kas brangiausia – savo laiką ir dėmesį.

 

Šeimų šventėje dainuos gausybė grupių ir atlikėjų – „Čilinam“, Marius Ir Irūna, Katažina, „Studentės“, Deivydas Zvonkus ir „Smaragdinis“ choras, „Pikaso“, Vilius ir Violeta Tarasovai, Žilvinas Žvagulis ir Irena Starošaitė, Edmundas Seilius ir Kristina Zmailaitė, Aistė Pilvelytė, Šorena, Merūnas Vitulskis, Vaida Genytė, „Božolė“ choras, Renata ir Deivis.