Jau sekmadienį LNK pradės rodyti naujos kokybės detektyvinį serialą „Kriminalistai“, kuriame vieną pagrindinių vaidmenų kuria jauna aktorė Justė Zinkevičiūtė, ką tik matyta kino filmo „Valentinas vienas“ erotiniuose epizoduose.

 

Lietuvos muzikos ir teatro akademijos trečiakursė J.Zinkevičiūtė, aktorinę meistrystę studijuojanti Jono Vaitkaus kurse,  seriale „Kriminalistai“ vaidina jaunąją inspektorę Brigitą Stonytę, kuri visiška priešingybė kitai jos įkūnytai veikėjai – seksualiai nusiteikusiai Mijai iš filmo „Valentinas vienas“.

 

„Ką tik pabaigusi Policijos akademiją „raudonu“ diplomu Brigita papuola į smurtinių nusikaltimų tyrimo skyrių – realybę, kurioje viskas vyksta ne pagal knygą.  Tiek kolega Marius (aktorius Simonas Storpirštis), tiek vyr. inspektorius Adomas Rakščius (akt. Algirdas Dainavičius) dirba pagal savo taisykles, ne taip, kaip ją mokė akademijoje. Pradžioje merginai sunku, tačiau ilgainiui ji iš bjauriojo ančiuko taps profesionalia ir net labai žavia pareigūne“, – pasakojo J. Zinkevičiūtė.

 

Seriale „Kriminalistai“ vengiama itin brutalių scenų, tačiau adrenalino filmavimo aikštelėse nestinga. Pasak jaunosios aktorės, jai tenka vaidinti ne tik kabinetuose, ar kraupių nusikaltimų vietose, bet ir lavoninėje.

 

„Neseniai filmavomės patalpoje, iš kurios tik prieš pusvalandį buvo išneštas lavonas. Ore tvyrantis kvapas ir kiti pojūčiai nuteikė taip veiksmingai, kad net nereikėjo vaidinti diskomforto. Man tai buvo pirmas kartas. Paskui tris dienas nevalgiau mėsos“, – šypsosi J. Zinkevičiūtė.

 

Vis dėlto kuris pirmasis kartas – vaidmuo kino filme su atviromis sekso scenomis ar detektyviniame seriale su aštriais pojūčiais jai pasirodė sunkesnis? „Nė vienas nebuvo sunkus. Įsijauti į vaidmenį ir tiek. Šiuo metu mintyse nešiojuosi Brigitą. Gatvėje, minioje pastebiu įdomių bruožų – įsimenu, vėliau pritaikau“, – teigia jaunesniosios inspektorės vaidmens atlikėja.

 

Naujojo, ambicingo serialo „Kriminalistai“ premjera – jau šį sekmadienį  21 val. tik per LNK!