Samsung XCover serijos telefonai jau senokai nebuvo išleisti į rinką. Daugelis pamilo ir laukia šių Samsung telefonų. Tačiau jau liepos mėnesį Pietų Korėjoje bus pristatyti nauji Samsung XCover serijos telefonai.

 

Young,Hispanic,Man,With,Beard,Holding,Hammer,And,Broken,Smartphone

 

Galaxy XCover 6 Pro, įvairių šaltinių teigimu, bus komplektuojamas su nuimama baterija. Samsung telefonai skirti dirbantiems statybvietėse ar pramonės sektoriuje. Todėl svarbiausia šių išmaniųjų telefonų savybė – patvarus dėklas. Pagal šių dienų standartus tokie Samsung telefonai yra gana neįprasti, nes įmonė beveik nustojo gaminti tokius saugius modelius. Ir apskritai saugių telefonų segmente liko tik mažai žinomi gamintojai. Todėl saugūs Samsung telefonai tikrai ras savo pirkėją. Be to, šie Samsung telefonai turėtų būti aprūpinti dviguba kamera ir Qualcomm Snapdragon 778G procesoriumi, 6 GB RAM ir 128 GB vidinės atminties. Samsung telefonai yra greiti ir patikimi.

 

Adventure,Man,With,Gps,Device,Or,Phone,Outdoors,In,Wilderness

 

Samsung tvirtieji telefonai visada buvo sėkmingi rinkoje, nes, priešingai nei, pavyzdžiui, Blackview, jie atrodo ne tokie dideli ir atrodo kaip verslo klasės išmanieji telefonai. Dėl atsparumo vandeniui ir dulkėms šie Samsung telefonai tinkami naudoti dideliame aukštyje, esant drėgmei ir kitoms atšiaurioms aplinkos sąlygoms.

 

Prekyboje Europos šalyse naujieji Samsung XCover serijos telefonai pasirodys ne anksčiau kaip rudenį, o jų kaina numatoma 366 eurus. Tačiau jei jau seniai norėjote pakeisti savo išmanųjį telefoną ir jus traukia Samsung telefonai, naujo modelio įsigijimą galite planuoti jau dabar!