„Tai yra žmonės, kurie kiekvieną dieną rizikuoja savo gyvybe tam, kad mes būtume saugūs. Lietuvos policija, ačiū jums labai, jūs esate mūsų angelai sargai, mes niekada to nepamiršime“, po išbandymo elektrošoku ir išvoliojimo purve sakė Justinas Jankevičius.

 

1 (Small)

 

Šį vakarą TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ kaip niekada daug dėmesio bus skirta policijos darbui. Justinas Jankevičius ir iš laidos rubrikos „Rimti pokalbiai“ pažįstamas Raigardas, kuris nori būti policininku, patys išbandys tikrą policijos pareigūnų patiriamą įtampą – automobilių gaudynės, ant kelio išmestas „ežys“, nusikaltėlio sulaikymas, antrankių ir elektrošoko panaudojimas – viskas tarsi iš įtempto siužeto filmo. Justinui Jankevičiui šiame siužete teko nusikaltėlio vaidmuo, todėl jis greitai pareigūnų buvo paguldytas į purvą, o kai pasipriešino, gavo ir nemenką dozę elektrošoko. Už šį netikėtumą Justinas laidoje „Gero vakaro šou“ dėkos pareigūnui Daliui Mackėnui, tiesa, prisipažins, kad pats paprašė išbandymo „tazeriu“. „Kai mes važiavome filmuoti šio siužeto, aš pasakiau, kad būtų faina išbandyti tą tazerį. Man sako – ar tu durnas? Ką padarė policininkai, tai jie nepranešė man, kada naudos tą tazerį. O tada aš jau buvau pasiruošęs duoti viską, užrašyti savo visą turtą…“, – įspūdingiausias filmavimo detales prisiminė vienas laidos vedėjų.

 

2 (Small) 4 (Small)

 

Laidoje „Gero vakaro šou“ taip pat svečiuosis Kauno kinologų specialistas Ramūnas Antanaitis drauge su šunimi Šaku, kuriam teks laidos vedėjų Mindaugo Stasiulio ir Justino Jankevičiaus užduotis – rasti kuprinę su dešra. Tiesa, gali būti, kad kur kas sudėtingesnė užduotis Šakui buvo atlaikyti vaikų ir Mindaugo Stasiulio bandymus jį glostyti.

 

7 (Small) 8 (Small) 10 (Small)

 

Taip pat šį vakarą laidoje „Gero vakaro šou“ – devynmetės Saulės ir penkiamečio Ąžuolo – dziudo čempionų – pasirodymas, kuriame gerokai klius Justinui Jankevičiui – jį devynmetė Saulė paguldys ant žemės. Laidoje dalyvaus ir trys policijos kursantai, kurie atskleis, kaip pasirinko šią profesiją ir kokią sritį ketina rinktis ateityje. Kursantai laidoje taip pat išbandys jėgas spėliodami muzikinių chuliganų sukurtas dainas. Kaip jiems seksis įveikti šį, palyginti su policijos darbu, menką iššūkį, pamatysite jau šį vakarą 20 val. laidoje „Gero vakaro šou“ per TV3.

 

11 (Small) 12 (Small) 16 (Small)

 

„Gero vakaro šou“ – trečiadieniais 20 val. per TV3