Kardinalūs aktorės Larisos Kalpokaitės išvaizdos pokyčiai viešojoje erdvėje sukėlė tikrą apkalbų audrą. Tiek aktorės pažįstami, tiek gerbėjai gyrė perpus sulieknėjusią, plaukus nusirėžusią ir bent dešimčia metų atjaunėjusią aktorę. Žinomos moters vyras, aktorius Jonas Braškys juokiasi, kad dabar visi jam tiesiog pavydi tokios gražios žmonos.

 

TV3_J. Braskys

 

 

Pasirodo, kad drastiškų L. Kalpokaitės išvaizdos pokyčių paslaptis – darbas su patyrusia dermatologų, grožio specialistų ir sporto trenerių komanda. L. Kalpokaitė visą mėnesį filmavosi TV3 realių pokyčių laidoje „Grožio mėnuo“, kur ja pasirūpino itin kompetentingi savo srities profesionalai.

 

TV3_L. Kalpokaite

 

„Aš džiaugiuosi, kad turiu tokią gražią žmoną. Tegul kiti tik pavydi man“, – šeštadienio rytą 9.30 val. laidoje „Grožio mėnuo“ TV3 eteryje sakys aktorės vyras J. Braškys.

 

Kalbėdamas apie žmonos pokyčius aktorius prisipažino, kad dabar visi jo žmonai žeria tik komplimentus, o jam pačiam – graži ji buvo visada. „Visa spauda, visi pažįstami ir nepažįstami, visi dabar domisi ja, sako jai komplimentus, kad ji dabar labai graži. Man tai visada ji buvo graži“, – laidoje sakys visus žmonos pokyčius projekte „Grožio mėnuo“ stebėjęs J. Braškys.

 

Patobulinti tai, kas nepatinka žiūrint į save veidrodyje L. Kalpokaitei padėjo tikri savo srities profesionalai, kurie dirba išvien su projekto kūrėjais.

 

Ką savo išvaizdoje norėjo patobulinti L. Kalpokaitė? Kokias procedūras jai atliko grožio specialistai? Visi atsakymai – jau šį šeštadienį 9.30 val. per TV3!

 

Laidos kūrėjai skelbia, kad naujo projekto žiūrovai išvys net aštuonių šalies įžymybių išvaizdos ir stiliaus pokyčius. Garsenybių aštuntukas visą mėnesį, kol jiems bus atliekamos grožio procedūros, savo potyrius ir emocijas pasakos tiesiai į kamerą lyg ji būtų geriausias draugas. Tad televizijos žiūrovai išgirs atvirus žinomų žmonių pasakojimus apie tai, ką jie nori patobulinti savo išvaizdoje ir kaip jiems sekėsi to pasiekti.

 

„Grožio mėnuo“ – jau šį šeštadienį 9.30 val. per TV3!