Nenuspėjamo ir didingo TV3 projekto „Didysis magijos šou“ vedėjos Vaidos Skaisgirės laukia naujas išbandymas. Magišką projektą kartu vedantiems Andriui Rožickui ir eterio naujokei patikėtas net 12 valandų trukmės tiesioginės transliacijos vairas, kurios metu projekto dalyvis, mentalistas Nicholas Kin sieks Baltijos šalių rekordo.

 

 TV3_DMS_Vaida_Skaisgire_Andrius_Rozickas

 

Jau šį rytoj, šeštadienį, Kauno prekybos ir laisvalaikio centre „Mega“ šalia akvariumo bus galima pamatyti pirmą kartą Baltijos šalyse atliekamą neįtikėtiną eksperimentą „Sustingęs laike“, kurio metu magas Nicholas Kin 12 metrų aukštyje mėgins išstovėti net 12 valandų.

 

N. Kin ant konstrukcijos bus užkeltas 08.58 val., o sėkmės atveju rekordas bus fiksuojamas 20.58 val. TV3 projekto „Didysis magijos šou“ metu. Rekordinis Baltijos šalyse eksperimentas visas 12 valandų bus tiesiogiai transliuojamas naujienų ir pramogų portale tv3.lt. Karščiausias naujienas tiesiogiai iš įvykio vietos pranešinės magiško projekto vedėjai.

 

 TV3_DMS_Vaida_Skaisgire_Andrius_Rozickas

 

„Tiesioginė transliacija man, kaip eterio naujokei, yra tikrai nemenkas iššūkis. Tačiau tai yra niekis palyginti su tuo, kas laukia Nicholo. Mačiau kaip jis ruošiasi šiam triukui ir jau vien pasiruošimas gniaužia kvapą. Labai tikiuosi, kad Nicholas įveiks pats save ir pasieks Baltijos šalių rekordą“, – pasakoja V. Skaisgirė.

 

„Didžiojo magijos šou“ vedėja prisipažįsta, kad ji nekantriai laukia šio šeštadienio, mat kaip tik ji Nicholui pasiūlė atlikti išskirtinį, rekordinį magijos pasirodymą. „Projekto filmavimuose matydama kraują stingdančius Nicholo pasirodymus, stebėdavausi jo drąsa, ištverme, užsispyrimu. Beveik visi jo triukai – itin pavojingi ir rizikingi. Todėl pamaniau, o kodėl jam neparodžius kažko daugiau? Kažko tokio, kas įrašytų jo vardą į magijos istoriją. Nicholas parodė, kas jau yra atlikta pasaulyje. Taip pamažu ir išsivystė šio eksperimento idėja“, – pasakoja V. Skaisgirė.

 

 TV3_DMS_Vaida_Skaisgire_Andrius_Rozickas

 

N. Kin šį eksperimentą atlieka įkvėptas pasaulinio garso mago Davido Blaine, kuris 2002 metais atliko rekordinį triuką „Vertigo“.

 

Jau rytoj, šeštadienį, lapkričio 7-ąją, lygiai 08.58 val. ryto, TV3 projekto „Didysis magijos šou“ dalyvis, mentalistas N. Kin net 12 valandų sustings viename taške ant pavojingos 12 metrų aukščio konstrukcijos. Tai bus neeilinių žmogaus galimybių ir ištvermės demonstracija itin ekstremaliomis sąlygomis.

 

Ekstremalaus eksperimento nenutrūkstamą transliaciją bus galima stebėti naujienų ir pramogų portale tv3.lt. O norintys gyvai pamatyti gyvai, kaip bus siekiama Baltijos šalių rekordo, laukiami prekybos ir laisvalaikio centre „Mega“.