Vos prieš tris mėnesius TV3 muzikinio realybės šou „Aš – superhitas“ dalyvis Silvestras net neįsivaizdavo, kad šis projektas visiškai pakeis jo gyvenimą. Paskatintas sesers užpildyti anketą, 19-metis tapo ne tik šou dalyviu, bet ir nugalėtoju. Projekto finale triumfavęs ir 10 tūkst. eurų laimėjęs Silvestras šiandien intensyviai dirba įrašų studijoje ir jau netrukus savo gerbėjams pristatys pirmąją dainą. O kol kas jis dalijasi nuotraukomis iš išskirtinės fotosesijos, kurioje įsiamžino kartu su garsiosios Donatellos Versace modeliu – lietuvaite Justyna Alex.

 

Justyna Alex ir Silvestras

   

Šiandien Silvestras prisipažįsta, kad pirmosios savaitės sugrįžus iš realybės šou buvo šioks toks iššūkis, tačiau dabar jo gyvenimas grįžo į įprastas vėžes. Iš Kauno į Vilnių persikraustęs vaikinas iš karto kibo į darbus įrašų studijoje ir džiaugiasi gerbėjų dėmesiu.

 

1 (Small)

 

„Pradžioje buvo keista, bet dabar jau pripratau. Atrodo, kad tas beveik trijų mėnesių etapas buvo tarsi iškirptas iš gyvenimo. Atrodo, kad buvau išskridęs kažkur į kosmosą, bet dabar viskas grįžo į savo vėžes. Pasikeitė tik tai, kad dabar matau žvilgsnius gatvėje, gaunu nemažai žinučių, būna, kad ir nusifotografuoti paprašo. Smagu, kai tave pastebi“, užklupusia sėkme džiaugėsi Silvestras.

 

5 (Small)

 

Anglijoje komercinį muzikos atlikimą studijuojantis vaikinas prisipažįsta, kad eidamas į šou net nesvajojo apie pergalę, tačiau jau žino, kur išleis laimėtus 10 000 eurų: „Pirmoji suma iš viso laimėjimo jau skirta debiutinės dainos ir klipo gamybai. Yra daug įvairių pirkinių, kurių man reikia kaip atlikėjui. Aš jau vos atėjęs į šou sakiau, kad jei laimėsiu, tai visus pinigus skirsiu muzikai.“

 

Jau netrukus charizmatiškas vaikinas savo gerbėjams pristatys debiutinę dainą, kurią įrašinėja kartu su Donato Montvydo, Vaido Baumilos ir kitų garsių atlikėjų muzikos prodiuseriu Gyčiu Valicku. „Ši daina gimė universitete, kuomet buvau pirmakursis. Vis galvodavau, kokią noriu kurti muziką, kaip noriu save išreikšti, bet tada supratau, kad tiesiog reikia imti ir daryti. Todėl vieną dieną atsisėdau, mintyse padainavau tekstą ir supratau, kad tai bus mano pirmosios dainos priedainis. Tada iki galo dainos taip ir nepabaigiau, o galutinė jos versija gimė projekte“, pasakojo Silvestras.

 

16 (Small)

 

„Debiutinės dainos nuotaika labiau depresinė, bet ji yra apie mano jausmus. Aš nenoriu apsiriboti konkrečiu stiliumi, vis dar ieškau jo. Bet manau, kad tai, kas eina iš tavęs, tai ir yra tavo stilius. Ta daina – esu aš“, atvirai pridūrė vaikinas.

 

Silvestras prisipažįsta, kad jau pajuto, ką reiškia būti žinomu. Jaunas vaikinas nusifilmavo rudenį kino teatrus pasieksiančiame lietuviškame filme ir jau pildo vasaros koncertų grafiką. „Džiaugiuosi, kad mane kviečia dainuoti ir privačiuose vakarėliuose, ir miesto šventėse. Džiugu, kad galiu būti arti savo gerbėjų. Kol kas dainuoju koverius ir pasaulinius hitus, bet labai laukiu, kol programą papildysiu savomis dainomis“, ateities planais dalijosi muzikinio realybės šou nugalėtojas.

 

17 (Small)

 

Kol Silvestro gerbėjai laukia debiutinės jo dainos, vaikinas su jais dalinasi išskirtiniais fotosesijos, kurią įamžino fotografas Marius Vizbaras iš fotografijos studijos „Double House“, kadrais. Silvestro įvaizdžiu fotosesijoje rūpinosi „House of Kikimara“ dizainerių duetas Kristina ir Danas, o grimą kūrė ir pirmoje vaikino fotosesijoje talkino buvęs Donatellos Versace modelis Justyna Alex. Gražuolė lietuvaitė Milane dirbo ne tik su garsiąją D. Versace, bet ir su Roberto Cavalli, Antonio Marras ir Alberta Ferretti.

 

18 (Small)

 

„Dažnai žmonės nemėgsta eksperimentuoti, o man tas labai patinka. Aš negalvoju, ką apie mane pagalvos kiti, man tai nėra svarbu, todėl ir eksperimentuoju drąsiai. Todėl su visa komanda ir sukūrėme tikrai nestandartinę fotosesiją. Tiek fotografas, tiek vizažistė Justyna ir dizaineriai save galėjo išreikšti kitaip nei jiems yra įprasta“, fotosesijos rezultatais džiaugėsi Silvestras.

 

21 (Small) 22 (Small) 24 (Small)

 

Fotosesijos akimirkas galima pamatyti ne tik nuotraukose, bet ir Mažvydo Tautkaus iš „MPTmedia“ kurtame užkulisių filmuke: https://vimeo.com/217496445.

 

Nuotraukos: Marius Vizbaras/fotografijos studija Double House