Šį vakarą „Lietuvos balse“ ypatingai daug laidos eterio užemė unikalūs vyrų balsai. Vienas tokių – už baltos širmos savo veidą slėpusio Nerijaus Stankaus. Savo balsu mokytojus pakerėjęs dalyvis, jį slėpusiai širmai nukritus, šokiravo visus.

 

MAX09539

„Kas bebūtų už tos širmos, bet dainuoji tu, kaip Dievas“,- dar nemačiusi dalyvio kalbėjo jam atsisukusi Inga Jankauskaitė. Tačiau Nerijui pasirodžius, mokytoja nustebo dar labiau – scenoje dayvis vilkėjo policijos pareigūno uniformą.

 

„Jūs žinote, kaip moteris veikia uniforma? Jūs specialiai taip padarėte, ar ne?“,- stebėjosi susižavėjusi Inga Jankauskaitė. Tačiau Nerijus patikino – tai labai svarbi jo gyvenimo dalis, tad vilkėti uniformą tokiame projekte, jam didžiulė garbė.

 

„Tai, kokį jūs stebuklą sukūrėte pasirodymo metu, aš jo visą projektą ir laukiau. Aš labai ieškau tokių vyriškų balsų kurie apimtų visą areną. Kur tu klausytum, ir tas balsas  būtų pilnas, kuriame netrūksta nieko. Kuris glosto ir moterišką širdį ir nuramina vaiką. Ne šiaip sau aš Jus palyginau su Dievu“,- toliau dalyviui gražių žodžių negailėjo Inga Jankauskaitė. Tokių žodžių ir Ingos Jankauskaitės duoto pažado Nerijui, kuris jo pats ir paprašė, užteko, kad net neišklausęs taip pat jam atsisukusio mokytojo Donato Montvydo komentarų, Nerijus pasirinktų būtent Ingos komandą.

Ne vienerius metus, unifromą dėvintis Nerijus Stankus, sako, jog ryžtis ateiti į projektą, jį paskatino ilgametė muzikinė svajonė.

 

„Noriu turėti savo atliekamų dainų, kurias mėgtų klausytojai, grotų rodijo stotys, o gal net ateitų ir į mano koncertus. Tačiau, manau, tam reikia labai didžiulio pasiruošimo tiek fizinio, tiek dvasinio. Sugalvojau dalyvauti Lietuvos balse, nes tai man tarsi kelias į pripažinimą, tai tarsi sportinės varžybos, kurios reikialauja iš tavęs maksimumo, o tai veda prie didžiausio progreso asmeniniame tobulėjime“,- sako Nerijus Stankus.

 

Ar muzika iš didžiulės aitros galėtų tapti ir vieninteliu darbu, Nerijus patikina kol kas dar nežinantis.

 

„Šį klausimą dažnai girdžiu, bet, kaip visada, galiu drąsiai atsakyti, kad tiek meilė policininko profesijai, tiek meilė muzikai yra neatsiejama mano gyvenimo dalis. Tai – mano gyvenimo būdas. Kol kas būtinybės pasirinkti tik vieną iš jų dar neiškilo. Jei taip nutiks, tuomet ir spręsiu“,- tvirtai sako dalyvis.

 

Ar „Lietuvos balso“ projekte Nerijaus svajonei bus lemta išsipildyti, kiek toli kartu su Inga Jankauskaite nukeliaus dalyvis ir ar išvysime Nerijų gruodžio 2 dieną jo mieste Klaipėdoje „Švyturio“ arenoje vyksiančiose finalinėse kovose –  sužinoti bus galima tolimesnėse „Lietuvos balso“ laidose, kiekvieną sekmadienį 19:30 per LNK.

 

Video: