Kai „Sisters On Wire“ vokalistas ir muzikantas Olegas Jerochinas priglaudė kalytę Airą, jo šeimos gyvenimas pasikeitė iš esmės. Tai buvo sėkmingiausi metai – „Sisters On Wire“ išleido superhitus „Mėlyna, mėlyna“, „Taip jau gavosi“, Olegas su žmona persikraustė gyventi į didesnį butą. Tačiau sprendimas, atnešęs laimę, nebuvo labai lengvas.

 

92890159_3520713474608697_4102235002278772736_n

„Atvažiuoju aš su Aira, mano žmona sako, kokią karvę tu man čia atvedei?. Nes nuotraukoj ji atrodė dvigubai mažesnė, – pasakoja Olegas. Be to, Aira sirgo odos ligomis. Šeimoje kilo dilema, ar tikrai pasilikti sergančią kalytę. Juk tai atsakomybė mažiausiai dešimčiai metų.

 

„Sakau, gal mes grąžinam ją? Ir mano žmona labai fainai pasakė, sako, žinai, mes galime ją grąžinti, bet aš tada negerbsiu nei savęs, nei tavęs. Nes tai yra gyvybė ir mes paėmėm ją, paėmėm atsakomybę, pirmas sunkumas, ir mes jau tipo nusiplaunam“, – sako Olegas. Tačiau kai sprendimas buvo priimtas, reikėjo iš esmės pakeisti Airos elgseną. Ji buvo nerami, neklausė nei Olego, nei jo žmonos.

 

Šį šeštadienį 17.55 val. LNK laidoje „Gyvūnų pasaulis“ sužinosite, kaip „Sisters On Wire“ vokalistui Olegui pavyko išauklėti kalytę Airą. „Kika“ ekspertai papasakos apie tai, kodėl svarbu nepadauginti pašaro augintiniui. Be to, išgirsite kodėl svarbu susirinkti keturkojų ekskrementus.

 

VIDEO: Olego ir žmonos sprendimas pasilikti sergančią kalytę Airą