Viena po kitos aiškėjančios legendinio LNK projekto „Žvaigždžių duetai“ poros tampa vis didesniais siurprizais. Jau devintąjį sezoną skaičiuosiantis projektas šįmet suvienys ir niekada anksčiau viešai nedainavusias įžymybes, ir vienas kito visai nepažinojusius partnerius. Viena iš tokių porų tapo ir atlikėja Irena Starošaitė bei renginių vedėjas bei organizatorius, buvęs legendinio ansamblio „Žuvėdra“ šokėjas Linas Lapėnas.

 

lapenas

„Išgirdęs pasiūlymą „Žvaigždžių duetuose“ dalyvauti būtent su Irena, net prisėdau… tikrai buvo labai netikėta“, – nusijuokia L. Lapėnas. „Žinau, kad su Irena vienintelis kelias yra spausti maksimumą, be to, iš karto tapo aišku, kad teks prisiminti ir šokius. Pati Irena dar ir dabar lanko šokių pamokas ir palaiko formą, todėl patinginiauti negausiu“, – pridūrė būsimas projekto dalyvis.

 

„Taip, nes jei nešoksi, tada jau tikrai priversiu ryti ugnį“, – juokdamasi partneriui atsakė pati I. Starošaitė. Tokių ekstremalių įgūdžių ji pati išmoko neseniai finišavusiame projekte „Aš galiu!”.

 

„Būčiau sutikusi dalyvauti tik su man įdomiu partneriu“, – neslepia ir pati I. Starošaitė. Maža to, partnerio kandidatūra turėjo sulaukti ir jos vyro, dainininko Žilvino Žvagulio palaiminimo. „Žilvinas irgi iškart pasakė – dainuosi „Duetuose“ tik tada, jei partneris bus geras“, – pridūrė atlikėja.

 

Moteris neslėpė, kad sutuoktinio nuomonė jai – pati svarbiausia. „Visada su juo pasitariu, jis mano pirmas pagalbininkas ir kritikas, kuris visada drėbs viską tiesiai ir nerinkdamas žodžių. Bet čia tik tai, kas negerai. Kas gerai – jis nutylės, bet sudirbs visada tai drąsiai. Bet aš prie to jau pripratau ir manau, kad tai yra vienas iš didžiųjų gyvenimo stūmoklių“, – juokiasi I. Starošaitė.

 

Ar tai reiškia, kad jo nuomonė atlikėjai bus svarbesnė net ir už komisijos narių kritiką? „Vyras man tikrai bus didesnis kritikas, nei komisija. Jis dar man po to įvertins ir pačios komisijos kritiką, ar jie teisingai pakalbėjo, ar ne“, – nuotaikingai kalbėjo I. Starošaitė.

 

Aukštus reikalavimus sau ir aplinkiniams kelianti atlikėja neslėpė, kad pirmas įspūdis apie naująjį partnerį buvo ypač geras. „Man labai patiko, kad jis pirmą kartą atėjęs į studiją visko iškart ėmėsi labai entuziastingai, bandėsi viską iš eilės, dainavo viską, ką tik jam duodavau. Man labai patinka tokia žmogaus savybė. Būna, vieni ateina ir kuklinasi – na, nežinau, kažką gal galiu, gal aš šiandien nelabai nepasiruošęs… o čia – viską ir iš karto! Ta drąsa mane sužavėjo“, – kalbėjo I. Starošaitė.

 

„Aš noriu būti visokia. Dėl to man ir reikalingas drąsus partneris, o ne šiaip koks mėmė. Reikia nebijoti naujovių, nebijoti pasijuokti iš savęs“, – pridūrė ji. Jau dabar žinoma, kad be I. Starošaitės ir L. Lapėno šįmet kartu dainuos ir Natalija Bunkė su aktoriumi Martynu Vaidotu, Indrė Stonkuvienė su Donatu Čižausku, Ruslanas Kirilkinas su aktore Asta Baukute bei Jurgis Brūzga su aktore Agne Grudyte. Legendinis muzikinis projektas „Žvaigždžių duetai“ į LNK eterį sugrįžta jau lapkritį!