Vaiduokliai gali pasirodyti bet kur. Nėra vietos, kur jie negalėtų patekti. Bekūnės būtybės gali pereiti kiaurai sieną, sklandyti ore ar išnirti iš po žemių. Netiesa, kad jie pasirodo tik tamsiuoju paros metu. Vaiduokliai – ne vampyrai. Jie nesudega į pelenus ryto Saulės spinduliuose. Todėl ar galėtumėme stebėtis, kad šmėklų galima pamatyti net… per futbolo rungtynes! Galbūt eisite šiandien gatve ir išvysite ką nors nepaprasto, todėl visą laiką šalia nešiokitės fotoaparatą ar vaizdo kamerą, kad galėtumėte užfiksuoti nuostabą keliančius įvykius.

 

Futbolo stadione, vykstant rungtynėms kiekvieną žaidėjų judesį ir žiūrovus fiksuoja vaizdo kameros. Kartais jos užfiksuoja neįtikėtinų dalykų. Taip nutiko šiaurės vakarų Bolivijoje esančio miesto La Paso (Pietų Amerika) didžiausiame šalies „Hernando Siles“ stadione.

 

Vaizdo įraše matyti, kaip futbolo rungtynių metu per žiūrovų tribūnas vietomis bėga, vietomis praslenka vaiduokliška figūra. Didelio futbolo aistruolių ir komentatorių dėmesio sulaukęs paslaptingas incidentas įvyko praėjusį ketvirtadienį (balandžio 24 dieną). Iki šiol spėliojama, kas tai galėjo būti.

 

Galbūt vaiduokliams taip pat patinka futbolas? Tačiau kam reikėjo taip bėgti? Kodėl jis negalėjo rungtynių stebėti ramiai? Į šiuos klausimus atsakymų, matyt, nebus niekada…

 

Daugumos nuomone, vaizdo įrašuose matomas žmogus yra vaiduoklis, nors kai kurie tvirtina, kad jis – tiesiog kažkurio aikštėje esančio futbolininko ar žiūrovo atspindys. Pažiūrėkite trumpą vaizdo įrašą ir nuspręskite, kaip yra iš tikrųjų…

 

Bolivijos stadiono vaiduoklį pamatysite, paspaudę nuorodą: