Kalėdiniu laikotarpiu aktorės ir dainininkės Ingos Jankauskaitės gerbėjų laukia išties magiškas laikas. Atlikėja surengs kelis didelius koncertus, kuriuos daugelis prilygina terapiniams seansams. I. Jankauskaitė teigia, jog pajaučia, kokia publika buvo tik atėjusi ir kokia ji išeina po pasirodymo. „Koncertas niekada nėra tik dainų rinkinys, tai vientisas procesas, į kurį įsiveliu pati, o iš paskos įveliu ir žiūrovą. Tuo ir skiriasi nuo perklausymo dainų kompakte ar kokioje nors muzikos platformoje. Ir jei tai darysi tik dėl aplodismentų, nieko nebus, pernelyg rizikingas ir sudėtingas užsiėmimas. Dalinimasis bendra patirtimi, kalbėjimas apie tai – štai kas sukuria terapinį efektą. Dažnai girdžiu, kad salėje žmonės jaučiasi taip, lyg tai parašyta būtent jiems ir apie juos. Tame matau didelę prasmę, o tame nėra nieko apie savimeilę. Aš juk irgi patyriau tai, ką ir mano klausytojai: ir atsisveikinimus, ir krizes, ir skirtingus gyvenimo etapus, todėl ir kalbu apie tai, ką patiria kiekvienas suaugęs žmogus“, – šį trečiadienio vakarą LNK laidoje „Šeškinės 20“ kalbės I. Jankauskaitė.

 

F012153L 6.mov_snapshot_07.49.385

 

Ingą Jankauskaitę žinome ne tik dėl jos nepakartojamų ir svajingų dainų, daugelis ją pažįsta ir kaip puikią, talentingą bei į bet kokį amplua sugebančią įsikūnyti aktorę. Inga prisipažino, kad net po daugelio metų, vieno dalyko jai padaryti nepavyksta iki šiol. „Jeigu įdomu, ar aš moku techniškai greitai apsiverkti, tai ne, nemoku. O jei iš tikrųjų, tai tikriausiai prireiks to, kas vienu žodžiu vadinama – talentas. Apjungiantis profesines žinias, praktiką ir duotybes, reikalingas vaidmens kūrimui. Kai tu jau turi ne tik norą, bet jau ir žinai kaip tai padaryti,  pajusti savimi kito žmogaus būvį. Kūnas tavo, bet ne tavo, mintys tavo, bet ne tavo. Visa tai atsiranda ilgo darbo dėka. Analizuojant tekstą, kontekstą, santykius su aplink tave supančiais personažais. Tam ir skirtos repeticijos, kad žingsnis po žingsnio tau padėtų pajusti savyje tą kitą žmogų“, – laidoje kalbės aktorė.

 

F012153L 6.mov_snapshot_12.09.937

 

Šį trečiadienio vakarą LNK laidoje „Šeškinės 20“ svečiuosis ir serialo „Rimti reikalai“ aktorė Gabrielė Malinauskaitė, kuri atskleis, kaip pasikeitė jos gyvenimas gimus sūnui Kasparui. Anot jos, po pirmagimio gimimo laiką planuotis kur kas sudėtingiau. „Iš tiesų, dabar ganėtinai sudėtingas laikas. Šiuo metu turiu daug darbų. Jau beveik metus esu mama ir netrukus švęsime pirmąjį sūnelio gimtadienį. Viską suderinti yra tikrai sudėtinga, tik labai džiaugiuosi, kad turiu pagalbos, labai padeda mano vyro mama ir mano mama. Žinoma, visas tokio aktyvaus gyvenimo derinimas įneša nemažai streso į gyvenimą. Aš visą laiką tokia buvau, kuri nuolatos daug visko daro, veikia, prisiplanuoja, prisižada. O tada svarstau, kad gal vis tik nereikėjo tiek apsiimti“, – atviraus G. Malinauskaitė.

 

Inga Jank Julika

 

Pokalbių laida „Šeškinės 20“ – jau šį trečiadienio vakarą, 20 val., per LNK.

 

I. Jankauskaitės VIDEO: