Žiūrovų mylimos TV3 laidų vedėjos Renatos Šakalytės-Jakovlevos laukia itin džiugios artimiausios dienos. Šį sekmadienį, lapkričio 16 dieną, Renata švenčia savo gimtadienį, o nuo pirmadienio, lapkričio 17 dienos, TV3 žiūrovai ją išvys „TV3 Žiniose“. Laidų vedėja po metus trukusių motinystės atostogų sugrįžta į tiesioginį eterį.

 

TV3_Renata_Sakalyte_Foto_Saulius_Baniulis

„Tie metai prabėgo labai greitai – net nespėjau iš tikrųjų pajusti. Nesijaučiu labai atitrūkusi nuo žinių pasaulio, mat kasdien žiūriu naujienų laidas. Tiesa, esu be galo pasiilgusi ir darbo, ir kolegų. Juk „Žinios“ – tai komanda, kuri visada kaip tikras kumštis“, – džiaugiasi R. Šakalytė-Jakovleva.

 

Renata su TV3 žiūrovais sveikinsis kasdien 18.30 val. „TV3 Žinių“ tiesioginiame eteryje ir pirmadieniais−ketvirtadieniais 21.30 val. „TV3 vakaro žinių“ eteryje. Laidų vedėja grįžta į atsinaujinusią „TV3 Žinių“ komandą, kurioje – žurnalistai ir naujienų pranešėjai Rokas Petkevičius ir Kristina Aleknaitė, sporto žurnalistai ir naujienų pranešėjai Vlada Musvydaitė ir Aurimas Tamulionis, orų pranešėjas sinoptikas Naglis Šulija ir kt.