Įmonių džemperiai – vieni populiariausių ir, gerai pagalvojus, praktiškiausių įmonės atributų. Juos patogu stilingai derinti biure, jie praverčia ir leidžiant laisvalaikį mieste ar gamtoje. Daugelis įmonių svarsto tokias dovanas darbuotojams, tačiau bene didžiausia dilema – kaip sukurti džemperį, kurį išties norėtųsi dėvėti? Ne tik namuose, bet ir biure, kasdien. Taigi, toliau – 3 svarbūs aspektai, kuriuos verta apsvarstyti kuriant ne tik praktiškus, bet ir stilingus įmonės atributus.

 

Ant džemperio – nebūtinai tik logotipasdzemperiai (nuotr. Pexels, Fauxels)

 

Ant džemperio įprasta spausdinti ar siuvinėti įmonės logotipą. Tačiau ši idėja geriausiai pasiteisina tada, kai įmonės logotipas yra modernus, stilingas. Kartais net ir tada, kai logotipas yra išties žavus, norisi kažko naujo, neįprasto. Ką daryti tada? Yra daug skirtingų sprendimų, pavyzdžiui:

 
  •  įmonės ornamentai, piešiniai;
  •  įmonėje populiarios frazės, šūkiai;
  •  komandos narių vardai.
 

Tai tik keli pavyzdžiai, tačiau džemperiai su logotipu ar užrašais bei piešiniais gali tapti ne tik išskirtinio įvaizdžio dalimi, bet ir smagia komandine veikla. Smagu atsitraukti nuo kasdienių veiklų ir kartu pagalvoti, ką išties norėtųsi dėvėti kasdien.

 

Spalvinė gama

 

Kitas svarbus aspektas – spalvinė drabužių gama. Nebūtinai biuro džemperiai turi būti tik neutralių spalvų ar tamsūs. Galite pasirinkti ryškesnes spalvas, atspindinčias įmonės vizualinį identitetą. Jeigu spalvos per ryškios, galite pasirinkti neutralesnį audinį ir ryškų logotipą, užrašą, ornamentus ir pan.

 

Taip pat, geras sprendimas parinkti kelias spalvas, kurių variantus galėtų pasirinkti darbuotojai kiekvienas sau. Taip drabužius dėvėti bus dar mieliau.

 

Džemperio dizainas – pagal poreikius

 

Galiausiai, svarbi ne tik džemperio spalva ar pati spauda, bet ir drabužio dizainas. Paklauskite darbuotojų, ko nori jie, kaip jie įsivaizduoja stilingą ir patogų drabužį. Šiandien modernios spaudos įmonės siūlo tikrai daugiau, nei vieną šio rūbo modelį (patogu, kai ir drabužiu ir spauda pasirūpina viena komanda). Galite taip pat leisti darbuotojams patiems nuspręsti ir pasirinkti labiau patinkančią versiją – su kišenėmis ir be, su kapišonu ir be, ir t. t.

 

Panašu, kad įmonės džemperis gali tapti ne tik įmonės atributu, bet ir stilinga bei darbuotojų mėgstama kasdienio įvaizdžio dalimi. Svarbu skirti laiko idėjai – ji nebus nuobodi, jei skirsite laiko kūrybiškam idėjos įgyvendinimui. Žinoma, tai neturi būti kažkas neįprasto, bet nedidelės smulkmenos ir kokybė leidžia sukurti išskirtinį ir, labai svarbu, mėgstamą bei mielai vilkimą drabužį.