Eurovizijoje išgarsėjusi Ieva Zasimauskaitė laidos „Gero vakaro šou“ žiūrovams atvirai prisipažins apie didžiausias savo baimes, o Justinas Jankevičius ir Mindaugas Stasiulis atskleis kitą Ievos pusę – mažai kas tikėjosi kad itin švelni ir jautri dainininkė pademonstruos aštrų humoro jausmą ir šiuo atžvilgiu nė kiek nenusileis laidos vedėjams.

 

ieva ir Atare (Small) 1 (Small)

 

„Mano vyras pats geriausias žmogus žemėje iš visų sutiktų žmonių“, – šiltų žodžių vyrui negailėjo Ieva. Tačiau, pasak atlikėjos, būna dienų, kai liepsnoja pykčiai ir barniai, ji šaukia, būna irzli ir pikta.

 

2 (Small) 3 (Small)

 

Laidos „Gero vakaro šou“ vedėjai Ievai Zasimauskaitei paruošė ne vieną staigmeną ir išbandymą. Atlikėją itin sujaudino pažintis su jos gerbėja – keturmete Atare. Žiūrovų širdis suvirpins išskirtinai jautrus Ievos ir mažosios Atarės muzikinis pasirodymas.

 

4 (Small) 5 (Small) 6 (Small)

 

Nė kiek nemažiau staigmenų pateiks ir kitas laidos svečias – atlikėjas Radži. Jis prisipažins esantis Stasio Povilaičio kūrybos gerbėjas ir atskleis ne vieną pikantišką detalę apie savo talentus, asmeninį gyvenimą, gerbėjus socialiniuose tinkluose bei uždirbamus honorarus.

 

7 (Small) 9 (Small) 10 (Small) 11 (Small) 12 (Small)

 

Netikėtumų, išbandymų ir juokų kupinas trečiadienio vakaras su „Gero vakaro šou“ 19.30 val. tik per TV3!