Artėjant pavasariui, nejučia dažniau pažvelgiame į veidrodį ir planuojame, kaip susigrąžinti per žiemą prarastas formas. Lietuvos žvaigždės ir garsenybės taip pat deda nemažai pastangų, kad būtų sveikos ir gražios – vienos laikosi kankinančių dietų, kitos neišeina iš sporto salių, o yra ir tokių, kurios dėl idealių formų  ryžtasi valgyti nevalgomus dalykus.

 

VRS_Rūtos grožiui

 

Jau šį ketvirtadienio vakarą 19.30 val. LNK laidoje ,,Valanda su Rūta“  Lietuvos garsenybės, sveikuoliai ir pavydėtino kūno savininkai atskleis grožio paslaptis ir receptus, kaip kuo geriau pasiruošti šiltajam sezonui. Laidoje savo grožio, sveikatos, jaunystės ir laimės receptais pasidalins iš meilės gerokai jaunesnei  moteriai atjaunėjęs dainininkas Aleksas Lemanas, po gimdymo itin greit idealias kūno formas susigrąžinusi Ineta Puzaraitė-Žvagulienė,  už dešimčia metų jaunesnio vyro ištekėjusi šokėja Ieva Norkūnienė, sportininkai gražuoliukai Elonas Penikas ir Raimondas Jokubauskas, galiūnas Vidas Blekaitis, neseniai vos per plauką nuo mirties buvęs aktorius Saulius Siparis.

 

VRS_Rūtos grožiui

 

Štai politikė penkių vaikų mama Aurelija Stancikienė prisipažino, kad po kiekvieno vaiko jai likdavo penki papildomi kilogramai. Nusprendusi sulieknėti, Aurelija kreipėsi į garsią latvių dietoligę I. Badikovą. Ši ne tik ėmė pinigus už kiekvieną kilogramą, kurio atsikratyti tikėjosi klientai, bet ir vertė savo pacientus valgyti …žemę. „Nežinau iš kur ji tą žemę imdavo, mes ją iš dietologės pirkdavom. Tai buvo kaitinta žemė, specialiai paruošta, kad nebūtų bakterijų. Labai šlykštu buvo ją valgyti, dabar, kai prisimenu, juokas ima. Ir vistiek nepavyko sulieknėti“. Visgi prieš keletą metų Aurelijai Stancikienei pavyko atsikratyti 18 kilogramų, laikantis specialios mitybos programos pas dietologę. Tiesa, sulieknėjusi Aurelija sau konstatavo, kad jos netenkina tai,  kaip atrodo sulysęs veidas. ,,Pamačiau raukšles. Tada supratau, kad geriau būti pilnesnei, nei raukšlėtai, ir per kelis metus vėl po truputį susigrąžinau buvusį svorį, kuriuo šiuo metu esu labai patenkinta“.

 

VRS_Rūtos grožiui

 

Jau daugiau nei mėnesį jokių svaigalų nevartoja ir nerūko aktorius Saulius Siparis, iki šiol garsėjęs bohemišku gyvenimo būdu ir nuotykiais su moterimis. Prieš mėnesį aktorius susmuko be sąmonės užkulisiuose prieš spektaklį ir buvo nugabentas į ligoninę. „Na, jei jau manęs nepaėmė į aną pasaulį, reikia dar pagyventi. Rūkyti pats mečiau, o štai alkoholį gydytojai uždraudė griežtai. Nemanau, kad susigadinau sveikatą dėl rūkymo ar gėrimo. Tai streso pasekmė, juk skyrybos visada yra lydimos streso. Dabar daugiau bendrauju su vaikais, gal pavyks ir vėl įsimylėti. Beje, su žmona bendraujam labai gražiai, kasdien kalbamės telefonu“, – paslaptingai prisipažino garsus aktorius ir perskaitė laidos vedėjai Rūtai Mikelkevičiūtei keletą už širdies griebiančių eilių apie meilę improvizuotame studijos parke ant suolelio.

 

VRS_Rūtos grožiui

 

Šokėja ir choreografė Ieva Norkūnienė, auginanti du vaikus, papasakojo, kad nuo mokyklos laikų domėjosi sveiku gyvenimu ir yra išbandžiusi įvairiausių gydomųjų ir valomųjų dietų. „Turėjau problemų su sąnariais, mama surado tokį daktarą, kuris iš akies rainelės nustato organizmo užterštumą. Valiausi organizmą pagal specialią programą ir pasveikau. Nuo tada reguliariai  dirbu su savo kūnu, penkiolika metų negeriu alkoholio, nerūkau, maitinuosi pagal specialią bioritmų programą“. Laidoje Ieva pademonstravo specialius pratimus, kurie atliekami valantis organizmą sūriu vandeniu. „Tas vanduo labai šlykštus, per dieną reikia jo išgerti du litrus, bet gerai išvalo žarnyną. Tiesa, gerdami jį ir darydami mano parodytus pratimus, būkit namie ir kuo arčiau tualeto, nes viešoje vietoje galit ir nepribėgti“, – kikendama įspėjo Ieva tuos, kurie norės pasekti jos pavyzdžiu.

 

O štai dainininkė Ineta Puzaraitė Žvagulienė, auginati su Ąžuolu Žvaguliu septynių mėnesių dukrą, atrodo taip, kaip ir tada, kai dar dainavo ,,Mokinukėse“. Neseniai per pačius šalčius Ineta dalyvavo vestuvėse, kur su būriu vyrų po pirties išsimaudė eketėje. „Nebijau šalto vandens, po pirties labai smagu įšokti į eketę“, – prisipažino Ineta. Ta proga tiesiog studijoje Inetai buvo surengtas šalčio terapijos seansas. Jai ant galvos buvo supilti du kibirai su lediniu vandeniu. Nors ir klykdama, Ineta išbandymą atlaikė ir po filmavimo nesusirgo.

 

Visos grožio ir sveikatos paslaptys laidoje ,,Valanda su Rūta“ – šį ketvirtadienio vakarą 19.30 per LNK.