Jau netrukus, balandžio mėnesį, į TV3 televizijos eterį sugrįš žiūrovų širdis spėjęs užkariauti parodijų šou „Pakartok!“. Praėjusį pavasarį reitingų viršūnėse karaliavusi laida šį sezoną taip pat nepaliks abejingų. Šeši talentingi profesionalūs aktoriai susirungs dėl geriausiojo parodijų meistro vardo.

 

TV3_Pakartok_2_sezonas

 

Kiekvieną „Pakartok!“ pirmojo sezono laidą vidutiniškai pasižiūrėdavo daugiau nei pusė milijono (541 000) žiūrovų. „Pakartok!“ laidos pritraukdavo vidutiniškai 23,7% žiūrovų auditorijos, kai artimiausio konkurento tuo laiku rodoma programa – tik 19,1%. Negana to, „Pakartok!“ pirmasis sezonas patekdavo į žiūrimiausių TV3 laidų penketuką.

 

TV3_Pakartok_Cololo_1_sezono_akmirka

 

Aktorių pasirodymus komentuos kompetentinga komisija. Jai, kaip ir praėjusį sezoną, vadovaus aktorė Kristina Kazlauskaitė. Kam priklausys antroji komisijos nario kėdė kol kas – paslaptis. Galime atskleisti, kad tai bus tikras profesionalas, itin vertinamas kino, televizijos pasaulyje. Trečiąją komisijos nario kėdę kiekvieną kartą užims vis kitas kviestinis svečias.

 

TV3_Pakartok_Komisija_1_sezonas

 

Parodijų šou dalyviai įkūnys žinomiausius užsienio ir Lietuvos pramogų pasaulio atstovus, muzikos žvaigždes, politikos veikėjus. Dėl laimėtojo titulo varžysis ir kiekvieną savaitę juoktis iki ašarų priverčiančiais pasirodymais džiugins Julius Žalakevičius, Andrius Žiurauskas, Šarūnas Banevičius, Giedrius Arbačiauskas. Šou nepraeis ir be dailiosios lyties atstovių pasirodymų. Scenoje persikūnijimo talentą demonstruos aktorės Ineta Stasiulytė ir Vaida Lisikaitė.

 

Projektą „Pakartok!“ ir toliau kuria prodiuserių kompanija „TV Manija“. Prodiuseris Saulius Urbonavičius-Samas tikina, kad šį šou ir vėl bus smagu stebėti įvairiausiems žiūrovams. „Ši laida populiari todėl, kad yra kitokia. Aktoriai nesityčioja iš parodijuojamų žmonių. Tai – skanus, šiltas šaržas, kuris nieko neįžeidžia. Bus daug spalvų, artistiškumo ir, žinoma, geros nuotaikos“, – žada projekto prodiuseris.

 

Ištikimi „Pakartok!“ gerbėjai puikiai prisimena ryškiausius projekto personažus. Didelių simpatijų pernai sulaukė aktoriaus Ramūno Šimukausko įkūnytas Gustavas, Kirilo Glušajevo parodijuotas profesorius Vytautas Landsbergis, Aušros Štukytės suvaidinta politikė Loreta Graužinienė.

 

„Žiūrovai, stebėdavę šou filmavimus, taip juokdavosi, kad praktiškai krisdavo po stalu. Kūrybinė projekto komanda taip pat kvatodavo. Aš pats juokdavausi iki ašarų, o po filmavimo palikdavau salę pasikrovęs geros energijos. Galiu garantuoti, kad ir šis sezonas bus puikus. Su tokia profesionalių aktorių komanda kitaip ir negali būti“, – įsitikinęs didelio populiarumo sulaukiančių televizijos projektų prodiuseris.

 

 

Parodijų šou „Pakartok!“ antrasis sezonas – jau balandį per TV3!