LNK0468_800x1200

Nuo šiol kiekvieną trečiadienį žiūrovai galės mėgautis nauja 2TV kanalo laida „Toks šou“, kurią rengs net keturi veidai iš 2TV kanalo – Dalia Belickaitė, Timūras Augucevičius, Marija Silickaja-Šmatavičienė ir Monika Maluškaitė, kurie pasakos ir dalinsis asmeninėmis istorijomis, kalbės apie aktualijas ir leisis į pačias įvairiausias diskusijas. Šio trečiadienio laidos tema – socialiniai tinklai. Kodėl žmonės vengia rodyti realybę? O galbūt kaip tik nereikėtų rodyti skaudžių ir asmeniškų dalykų? Ar blogos žinutės bei komentarai vis dar yra aktualu?

 

Niekam nėra paslaptis, kad dauguma žmonių, į socialinius tinklus keldami nuotraukas, mėgsta jas pagražinti. Pakeistas filtras, lygi oda, išryškinti veido bruožai – tai jau tapo įprasta stebint daugumos žmonių nuotraukas. Bet ši mada pradeda nykti, nes kaip tik dabar pradedamas vertinti natūralumas ir tikrumas. „Daug kas šnekėjo, kad tas filtras nereikalingas ir viską iškreipia. Visi akivaizdžiai susiprato ir dabar daug labiau vertina natūralumą. Bet bent jau moterys, kurias seku, jau mažai naudoja filtrus“, – sakė Dalia Belickaitė.

 

Dažniausiai socialinių tinklų žvaigždės vengia rodyti ir pasakoti apie sunkesnius gyvenimo įvykius. Dauguma sekėjų piktinasi, kad vaizduojamas gyvenimas yra tarsi pro rožinius akinius ir nėra rodoma realybė. Kiti, kaip tik atvirkščiai, yra linkę smerkti, jeigu yra dalijamasi per daug asmeniškais dalykais. „Aš už tai, kad rodytų visokį gyvenimą. Atsimenu, kaip man rašė: „Kaip gerai, kad tu pasidalinai, nes atrodo, kad pas tave viskas tobula. Susituokei, dabar laukiesi, būstą įsirenginėji“. Bet kas yra užkulisiuose, kai kurių dalykų nerodai, nes tikriausiai tai yra per daug intymu ir tu nenori įsileisti. Kai yra liūdna, net nenori telefono į rankas pasiimti. Kartais norisi pasidalinti, bet tada sakys: „Va, žliumbia čia“, – pasakojo 163 tūkstančius sekėjų „Instagram“ paskyroje turinti D. Belickaitė.

 

Blogų komentarų ar kritikos socialiniuose tinkluose susilaukė dauguma. Kiekvienas iš jų kovoja skirtingai. Vieni blokuoja, kiti lenda į dažniausiai beprasmiškus ir ilgiausius pokalbius. Timūras Augucevičius laidoje dalinosi savo istorija ir skatino nebėgti nuo problemos.

 

„Gautos žinutės buvo arti grasinimų: „Palįsk po bėgiais arba traukiniu“. Aš, norėdamas pasiaiškinti, kas čia per tipai ir kaip jie mąsto, pradėjau bendrauti. Su keliais labai greitai pavyko užmegzti normalią kalbą. Tai labai sveika. Nes jeigu palieki ir blokuoji, ignoruoji dalykus, kurie egzistuoja“, – laidoje „Toks šou“ sakė Timūras Augucevičius.