Šių metų lapkritį BTV televizijos ekranuose startavo naujas ,,Muzikinės kaukės‘‘ sezonas, jame savo pirmąjį pasirodymą surengė ir dainininkė Julija Jegorova. Atlikėja pasirodymu didžiuojasi, repetuoja daug, o namuose po sunkios dienos jos laukia asmeninis šokių treneris ir patarėjas – atlikėjos mylimasis.

 

Beržinio nuotrauk

 

Repeticijos Julijai jau tapo kasdienybe, o paklausta apie aplinkinių ir šeimos palaikymą, mergina atsako: ,,Visi labai palaiko, mano vyras pats nemažai šokęs, jis man pasako gerų ir blogų pastabų. Aš jam pašoku namuose. (juokiasi) Vėliau aptariame, kas buvo blogai, kartu patobuliname, pakoreguojame pasirodymą.“ Dainininkė neslepia, kad palaikymas labai svarbu: ,,Visiems būna blogų dienų, kai ne ta koja išlipi iš lovos ir tą dieną galvoji prasčiau apie save. Vėliau kažkas iš šono pasako, kad gerai varai ir lyg grįžti į save.“

 

DSC_4991

 

Neseniai atlikėjai pavyko numesti nemažai svorio, o paklausta, kaip jaučiasi dabar, mergina neslepia: ,,Nemanau, kad lieknumas daro žmogų laimingą. Svarbiausia gerai jaustis, numetusi svorio jaučiuosi sveikesnė.“ Paklausta, ar šiuo metu vis dar sportuoja, Julija ilgai negalvodama atsako: ,,Savęs nieko neverčiu daryti, sportas man tapo įpročiu, kaip ir sveikesnė mityba. Turėjau atsisakyti vienų ar kitų maisto produktų, tai normalu, ne viską mūsų organizmas toleruoja. Sportas manęs visiškai nevargina, priešingai, grįžusi po dienos darbų dar nueinu pasportuoti, taip atgaunu jėgas, tiesiog pasikraunu.“

 

DSC_5012

 

Jau šį šeštadienį ,,Muzikinėje kaukėje‘‘ galėsime pamatyti antrąjį atlikėjos pasirodymą, ji įkūnys Rositą Čivilytę: ,,Visiškai nesigailiu sutikusi dalyvauti projekte. Toks projektas priverčia išlipti iš komforto zonos, nes juk priprantame prie kasdienių dalykų, o čia kažkas kito, mano įkūnyti personažai visiškai ne mano tipažo, todėl būna ką veikti. Rositą įkūnyti buvo šiek tiek baisoka, bet gera, aš ją pažįstu, mes esame daug diskutavusios, manau, žinau jos kitą pusę, tokią, kurios kiti nemato‘‘.

 

Julija  Joe Black photo

 Joe Black  nuotrauka

 

,,Muzikinė kaukė‘‘ paruošusi dar daugiau netikėtumų – Iglė Bernotaitytė įkūnys Arianą Grande, o Tomas Legenzovas taps Sauliumi Prūsaičiu. Viską pamatysite jau šį šeštadienį, 19.30 val., per BTV.

 

Julija N. Bieranco foto N. Bieranco foto 3

N. Bieranco nuotraukos