Ryški šalies muzikos kūrėja Inga Jankauskaitė pristato naujausią savo kūrinį – „Medūza“. Kartu su naujausia daina atlikėja sukūrė ir linksmą vaizdo klipą. Pasak Ingos, prirašius daugybę rimtų dainų, atėjus vasarai norėjosi šiek tiek „padurniuoti“ ir sukurti kūrinį – savotišką eksperimentą.

Screenshot 2024-06-06 at 09.50.12

 

„Parašiusi seriją rimtų dainų, pildančių penktąjį albumą, nusprendžiau padurniuoti. Vasara šiaip ar taip! Ir jei muzika yra vaistai, tai reikia žinoti ką, kada ir kokiais kiekiais vartoti. „Medūza“ kelia savivertę, atpalaiduoja, didina gebėjimą juoktis iš savęs, gerina apetitą, didina tonusą. Klausoma garsiai grąžina gyvenimo džiaugsmą. Tą tikrąjį, be priežasties. Atidarytais langais automobilyje arba ryte priešais veidrodį, kai labai norėsis nematyti gyvenimo stebuklo ir kils didžiausia pagunda paėsti pusryčiams save“, – sako Inga Jankauskaitė.

 

Kūrinys „Medūza“ pristatomas kartu su linksmu vaizdo klipu, kurį atlikėja sukūrė kartu su Pauliumi Kaupeliu. Pasak Ingos, kaleidoskopo principu vizualizuota daina labai taikliai atliepia ir kūrinio mintį.

 

„Kaleidoskopas yra geras priminimas kasdienybės stebuklo. Iš tų pačių detalių, net nežymiai pakeitus požiūrio kampą, susideda visai naujas paveikslas, kuris niekada nesikartoja. Mums su Paulium, kuriant vaizdą šiai dainai, tai pasirodė tikslu ir tinkama“, – pasakoja žinoma dainininkė.

 

„Medūza“ taip pat yra savotiškas socialinis eksperimentas, kurio išvadas Inga planuoja paskelbti maždaug po mėnesio. Šio eksperimento rezultatai bus aptarti koncerto Palangos koncertų salėje metu, liepos 21 dieną.

 

„Medūza yra mano savotiškas socialinis eksperimentas, kurio išvadas galėsiu pasakyti maždaug po mėnesio. Kaip tik bus koncertas Palangoje, liepos 21 dieną. Ten ir aptarsim!“, – pasakoja Inga.

 

Bilietus į liepos 21 d. Palangos koncertų salėje įvyksiantį koncertą platina Bilietai.lt.

 

Kviečiame išgirsti ir išvysti naujausią I. Jankauskaitės kūrinį ir vaizdo klipą „Medūza“: spausti čia.