Sekmadienį 19.30 val. LNK žiūrovai stebės ypač įtemptą projekto pusfinalį. Iki trečiadienio balsuosiantys žiūrovai nuspręs, kurie keturi jau sostuose sėdėję atlikėjai verti antrojo šanso ir galimybės kautis dėl bilieto į superfinalą. Viena iš siekiančių sugrįžti – ryškioji aštuoniolikmetė iš Jonavos Senjasa.

 

asmenukė

 

Senjasa nuo pirmųjų žingsnių „Finalo ketverte“ teisėjus ir žiūrovus žavėjo nesuvaidinta drąsa, išskirtine išvaizda ir vokalu. Atlikėja teigė, kad, iškritusi iš projekto, ne tik nenuleido rankų, bet ir ruošėsi įspūdingam sugrįžimui.

 

Senjasa soste

 

„Žinojau, kad nepriklausomai nuo to, ar paliksiu projektą, muzika niekur nedings. Kai paskelbė, kad dvikovą laimėjo Eglė Jakštytė-ELEY, tiesiog jaučiausi dėkinga balsavusiems. Kol kiti tęsė kelionę projekte, aš atsidaviau darbui studijoje“, – šypsojosi „Finalo ketverto“ dalyvė.

 

Senjasa

 

Jei internete balsuojantys žiūrovai suteiktų Senjasai šansą kautis dėl vietos finale, ji žada sugrįžti su savo kūrybos daina. „Dirbame su „OpenPlay“ komanda, turėjome labai įdomių muzikinių sesijų, kurių metu ir kilo idėja kūriniui. Manau, jis turi savotiško „naglumo“, puikiai man stilistiškai tinka. Džiaugiuosi, kad komanda palaiko mane ir padeda visapusiškai tobulėti. Esu tikra, kad nustebinsime žiūrovus“, – teigė Senjasa.

 

Senjasa_1

 

Į „Finalo ketvertą“ šią savaitę siekia sugrįžti visi atlikėjai, kurie nors trumpam buvo atsisėdę į ketverto sostus. Žiūrovų sprendimu grįžę keturi dainininkai turės šansą kautis dėl vietos superfinale. Tai bus paskutinis šansas išversti iš sostų dabar ten sėdinčius vaikų darželio muzikos mokytoją Indrę Juodeikienę, psichologijos studentę Gintarę Korsakaitę, odontologijos klinikos direktorę Moniką Mėčiūtę ir Gabrieliaus Vagelio sostą iškovojusį Algirdą Daumantą.