Sekmadienio vakarą žiūrimiausios televizijos TV3 eteryje startavo vienas naujausių ir populiariausių televizijos šou pasaulyje „Šuolis“. Jis iškart nesunkiai įveikė konkurentus, o jo reitingai tik įrodė – Lietuvai reikia tokio projekto. Spalvingo, netikėtumų kupino šou žiūrovus stebino Lietuvos žvaigždės, įrodydamos, kad atlikti šuolius nuo 1, 3, 5 ir net 7,5 metrų aukščio tramplinų ir bokštų įmanoma ne tik profesionaliems šuolininkams. Projekto dalyviai ilsėtis net nežada – jau vakar vakarą išskubėjo į treniruotes, o žiūrovų numylėtiniu premjeroje tapęs Vitalijus Cololo atskleidžia, kad jo raktu į sėkmę tapo nuoširdus žiūrovų ir dalyvių palaikymas.

 

„Tai, kas jaunam, lieknam yra paprasta, kitam gali atrodyti neįveikiama. Projekte aš stengiuosi įveikti save, išlaikyti ramybę, išlikti žmogumi, tiesiog savimi. Ir kai manimi tiki kiti – komanda, žiūrovai, tai yra tiesiog nuostabu. Aš labai noriu padėkoti visiems“, – sako Cololo.

 

Pasak jo, tarp „Šuolio“ dalyvių nesijaučia jokios konkurencijos: „Tai sportas, bet kartu ir kolektyvinis darbas. Padedame vieni kitiems. Juk kai tu ten aukštai stovi vienas, labai svarbu palaikymas ir nuoširdus kitų tikėjimas tavimi.“

 

„Šuolio“ premjeroje balsavo rekordinis žiūrovų skaičius – sulaukta daugiau nei 130 000 skambučių! Nemokamai balsuoti buvo galima už kiek nori dalyvių, tačiau už kiekvieną – tik po vieną kartą. Cololo žiūrovų ir teisėjų sprendimu atsidūrė pirmoje balų lentelės vietoje, tačiau medalį už drąsą būtų galima įteikti Indrei Burlinskaitei. Mergina jau pirmosios laidos metu išdrįso atsistoti ant aukščiausio – 7,5 m – bokšto ir atlikti įspūdingą šuolį.

 

Tiesa, Indrė prisipažįsta, kad labai jaudinosi: „Neradau sau vietos visą dieną. Užsilipus ant bokšto ėmė labai slysti rankos, turėjau jas kelis kartus nusausinti rankšluosčiu, nes slidžios rankos trukdytų sukibimui su vandeniu ir atsirastų rizika patirti traumą.“

 

I. Burlinskaitė tikina, kad galėtų šokti ir nuo dar aukščiau. Beje, įspūdingas Indrės maudymosi kostiumėlis „Šuolio“ premjeroje – ypatingas. „Vilkėdama jį aš Kauno pirmenybėse „Bikini fitness“ rungtyje laimėjau auksą. Žinoma, „Šuolio“ stilistė Kristina Mališauskienė kostiumėlį patobulino – pritvirtino juosteles, kad netrukdytų šuoliui ir krentant neatsirištų. Galima sakyti, kad šis kostiumėlis atnešė sėkmę premjeroje“, – sako šypsodamasi mergina.

 

Projektą paliko L. Kazlauskienė, neišdrįsusi pademonstruoti antrojo šuolio. Be kovos pasidavusią Livetą kitą sekmadienį pakeis Seimo narys Petras Gražulis. Dėl laimėtojo vardo tiesioginiame eteryje sekmadienį 19.30 val. kausis laidų vedėjas, verslininkas Gediminas Juodeika, šokėja Eglė Straleckaitė, Lietuvos galiūnas Vidas Blekaitis, Lietuvos krepšinio rinktinės talismanas Juozas Petkevičius, imtynininkas, olimpietis Aleksandras Kazakevičius, dainininkas Deivis Norvilas, šokėjas Deividas Meškauskas, humoristas Vitalijus Cololo, baletmeisteris Jurijus Smoriginas, šokėja Monika Šalčiūtė ir TV3 žaidimo „Laikykis!“ vedėja Indrė  Burlinskaitė.

 

Didžioji TV3 premjera „Šuolis“ šį sekmadienį sušildė žiūrovų širdis ir visiškai suskaldė ledinį konkurentų projektą. Preliminariais tyrimų bendrovės TNS LT duomenimis, TV3 unikaliojo šou „Šuolis“ reitingas buvo net 12,6, kai tuo tarpu konkurento programos reitingas tesiekė 8,2.

 

Premjera „Šuolis“ – sekmadieniais 19.30 val. tiesiogiai per TV3!