Sekmadienio vakarą tiesiogiai iš pajūrio įvyko dar viena karščiausio TV3 vasaros realybės šou „2 Barai“ išlikimo kova. Šį kartą ant karštųjų kėdžių sėdėjo norą važiuoti namo išsakiusi Ieva ir jau ketvirtąjį kartą dėl išlikimo projekte kovojęs Juozas. Iškritusiojo vietą užėmė vienas iš praėjusių metų lyderių Žygis. Tačiau didžiausia staigmena žiūrovams buvo vaikino sugrįžimo sąlygos – jis kartu su kitais dalyviais kovos dėl pagrindinio prizo.

 

aaab25 (1 of 1) (Small)

 

Šįvakar, tiesioginės transliacijos metu su realybės šou „2 Barai“ turėjo atsisveikinti dar vienas barmenas. Šią savaitę mažesnę apyvartą dirbdama bare surinko juodųjų velnių komanda, tačiau pliusų ir minusų vakare dalyvavo abi komandos.

 

aaab27 (1 of 1) (Small)

 

Transliacijai prasidėjus paaiškėjo, kad primąją karštąją kėdę užimti teko daugiausiai minusų surinkusiai Ievai, kuri šią savaitę liejo ašaras ir išsakė norą pasitraukti iš projekto. Daugiausiai pliusų surinkusios Linos sprendimu ant antrosios karštosios kėdės jau ketvirtąjį kartą sėdo Juozas.

 

aaab28 (1 of 1) (Small)

 

Kaip jau tapo įprasta, tiesioginė „2 Barai“ transliacija nepagailėjo staigmenų tiek žiūrovams, tiek patiems projekto dalyviams. Išskirtiniuose siužetuose buvo aptarti svarbiausi savaitės įvykiai – apkalbos ir konfliktai, dėl jį palikusios sužadėtinės palūžusio Juozo drama. Tai pat buvo paskelbtos naujos šou taisyklės – nuo šiol nebelieka komandų, kiekvienas dalyvis kovos už save.

 

aaab29 (1 of 1) (Small)

 

Labiausiai šou dalyvius ir žiūrovus nustebino naujiena – į projektą sugrįžęs praėjusių metų dalyvis Žygis. Jis tapo pilnaverčiu projekto dalyviu – kartu su kitais barmenais kovos dėl pagrindinio „2 Barai“ prizo – žvaigždės kontrakto.

 

aaab43 (1 of 1) (Small)

 

„Aš esu dėkingas abiems projekto suteiktoms galimybėms – tiek būti su Gabija, tiek varžytis dėl pagrindinio prizo“, – sakė naujasis „2 Barai dalyvis“.

 

aaab52 (1 of 1) (Small)

 

Šia žinia labiausiai apsidžiaugė šou dalyvaujanti vaikino mylimoji Gabija. „Aš tiesiog žiauriai laiminga“, – šypsodamasi sakė mergina.

 

aaab53 (1 of 1) (Small)

 

Tiesioginėje išlikimo kovoje žiūrovams koncertavo merginų grupė „Naujosios pupytės“ ir „2 Donatai“, o suskaičiavus žiūrovų balsus paaiškėjo, kuris dalyvis turi palikti intrigų kupiną realybės šou. Šį kartą su projektu atsisveikinti teko mažiau palaikymo sulaukusiam Juozui.

 

Šią vasarą „2 Barai“ persikėlė į pajūrį, pramogų kompleksą „HBH“, kurio bare dirba devyni bebaimiai dalyviai ir poilsio ir sveikatinimo kompleksą „Atostogų parkas“, kuriame jie apsigyveno. Abu šie kompleksai įsikūrę vienas šalia kito Žibininkuose – būsimame kurorte šalia Palangos. Realybės šou dalyviai čia patiria daugybę iššūkių, atrakcijų, kojas pakertančių įspūdžių, beprotiškų nuotykių ir karštą konkurencinę kovą. Dalyviai Žibininkuose dirba, ilsisi ir pramogauja net 12 baseinų. Tik pats atkakliausias taps ryškiausia TV žvaigžde ir laimės žvaigždės kontraktą!

 

„2 Barai“ – pirmadieniaisketvirtadieniais 21 val. ir sekmadieniais 19.30 val. per TV3!

 

Nuotraukos – Karolio Bakūno