Grupės „Sirenos“ narės Renata Klimaitytė ir Alvyda Chmelevskytė žinomos ne tik dėl savo dainų ir puikios išvaizdos. Lietuvos pramogų pasaulį neseniai sudrebino ir dainininkių konfliktas su grupe „Pop Ladies“, o ypač su viena jos narių – Natalija Bunke. Viskas prasidėjo nuo „Sirenų“ kaltinimų, kad „Pop Ladies“ kopijuoja jų sceninį įvaizdį, o prieš naujus metus R. Klimaitytė pasakojo, esą N. Bunkė ją užsipuolė koncerto persirengimo kambaryje.

 

sirenos

Panašu, kad dabar merginų taikinyje atsidūrė nauja įžymybė. Tai – žodžio kišenėje neieškanti aktorė Asta Baukutė, viena iš LNK laidos „Su cinkeliu“ komandų kapitonų. Būtent šioje laidoje moterys ir susitiko, tačiau „Sirenos“ žaidė radistų Jono Nainio ir Rolando Mackevičiaus pusėje, o su A. Baukute – grupės „The Benjamins“ nariai Donatas Valentelis ir Lukas Jonušas.

 

„Nepykit, „Sirenos“, bet jie yra tikrai geresnė grupė nei jūs“, – šitaip su varžovėmis jau laidos pradžioje pasisveikino A. Baukutė. „Atsargiai, čia tos, kur aršios, kur ant Bunkės rovėsi“, – trigrašį įkišo ir laidos vedėjas Mantas Stonkus.

 

„Asta, jūs gal irgi skandalo norit? Ar reklamos trūksta?“ – A. Baukutei atrėžė R. Klimaitytė ir A. Chmelevskytė.

 

Vis dėlto geros nuotaikos laidoje kaip visada netrūko. Viena iš „Sirenų“, A. Chmelevskytė, netgi leidosi įkalbama sudalyvauti šaradų rungtyje – užuot spėliojusi tai, ką paprastai vaidina abu radistai, mergina juokingą vaizdelį vaikino kartu su J. Nainiu.

 

„Aš ir šiaip gyvenime esu drąsi, todėl manęs tokiomis užduotimis jau nepagąsdinsi“, – po filmavimo juokėsi A. Chmelevskytė. „Tai tikrai viena iš tų retų laidų, į kurią smagu eiti, smagu joje būti. Abi puikiai atsipalaidavome“, – kolegei pritarė ir R. Klimaitytė. Ar žaviosios Alvydos vaidybos įgūdžiai padės komandai nugalėti, o gal būtent ši užduotis ir pakiš koją „Sirenoms“ ir radistams? Daugybė juokingų vaizdelių ir netikėtumų – laidoje „Su cinkeliu“ jau šį trečiadienio vakarą 20.25 val. per LNK!