„Pavydūs lietuviai tautiečiams, kuriems labiau sekasi neretai grasina, juos gąsdina… O juk tereikia dirbti, stengtis, ir sulauksite ne mažesnės sėkmės nei kiti….“, – jau šį pirmadienio vakarą 20.25 val. gyvenimo būdo laidoje „Nuo… Iki…“ sakys verslininkė Gintarė Lisauskienė.

 

Nuo... Iki...

 

Miela besišypsanti blondinė Gintarė savo karjerą Londone pradėjo indų surinkėjos darbo greitojo maisto restorane, kad atiduotų skolas tėvams už lėktuvo bilietus. Šiandien Gintarės įkurtoje grožio paslaugų kompanijoje „Blossom and Jasmine“ dirba beveik 1000 darbuotojų, o paslaugomis naudojasi ne tik Didžiosios Britanijos karališkosios šeimos nariai, bet ir Holivudo žvaigždės. Tiesa, vos prieš kelis mėnesius Gintarė savo verslą pelningai pardavė, tačiau ir  dar kurį laiką bus su juo susijusi.

 

„Savo sukurtą verslą pardaviau ne dėl grasinimų ar sunkumų. Tiesiog per visus šiuos metus taip pavargau, kad norisi nors truputį atsipūsti, ramiai pagyventi, ir dėl nieko nesukti galvos….“, – sakys Gintarė.

 

Nuo... Iki...

 

34-erių Gintarė Lisauskienė pasakos, kad jos karjera Londone primena gerą verslo vadovėlį: nuo emigrantės mergaitės su grožio priemonių lagaminėliu, atvykstančios į klientės namus iki garsenybių gražinimo prieš tai pasirašius tokias sutartis, kurios neleidžia nei žodžiu prasitarti nei kur buvai, nei kokios žvaigždės grožiu rūpinaisi. Gintarė sako šiandien galinti duoti ne vieną patarimą, kaip reikia elgtis jei nuo nulio pradedate kurti savo verslą, ką daryti, kad jis įsibėgėtų ir kada vertėtų griebtis pokyčių.

 

Tikrą verslo imperiją sukūrusios emigrantės Gintarės istorija jau šį pirmadienio vakarą, gyvenimo būdo laidoje „Nuo… Iki….“ 20.25 val. tik per LNK.