Daugelis jaunos kartos radijo klausytojų ir televizijos žiūrovų užaugo girdėdami Giedriaus Masalskio balsą radijuje ir stebėdami jo atvaizdą televizijos ekrane. Visuomet linksmas, žodžio kišenėje neieškantis ir energingai nusiteikęs – tokį Giedrių pažino gerbėjai. Tačiau „Bus visko“ laidoje šį šeštadienį 17.30 val. garsus vyras prisipažins: esu kuklus vienišius, intravertas, kuris iki šiol negali į save žiūrėti ekrane ir klausytis savo balso įrašų, o šou versle atsidūriau tik kvailo užsispyrimo dėka. Kaip jau skelbta, po ketverių metų pertraukos G. Masalskis grįžta į televiziją su unikaliu LNK realybės šou-eksperimentu „Tamsoje“.

 

Giedrius Masalskis_800x1200 (Small)

 

 

Pastarieji metai Giedriui išties buvo sunkūs, vyras patyrė daug netekčių. Prieš pusantrų metų šį pasaulį paliko mylimas tėtis, vėliau bankrutavo verslas ir iširo šešiolika metų trukusi santuoka. Laidoje „Bus visko“ Giedrius prisipažins, kad ne vienerius metus trukę konfliktai galiausiai pasiekė ribą, kai nebegalėjo tęstis toliau. „Tai buvo sunkus sprendimas. Sunkiausia buvo dėl vaikų, kurie ir taip kovoja su visa krūva paauglystės problemų. Tačiau mes pasirinkome mažesnę blogybę, nes didesnė blogybė yra sėdėti ir vienas kitą engti“, – laidoje „Bus visko“ atviraus Giedrius Masalskis.

 

tamsoje-vedejas (Small)

 

Laidoje garsus vyras prisipažino, kad nors bankrutavusio verslo nelaiko pasaulio pabaiga, vienu metu ištikę skaudūs įvykiai stipriai paveikė jo vidinį pasaulį. Atsitiesti po sunkaus etapo pavyko tik su psichologo pagalba ir atrasta meditacijos ramybe. Šiandien į savo problemas Giedrius žiūri filosofiškai. „Turėjau dvidešimt labai lengvų ir sėkmingų metų, dabar –sunkesnis etapas. Vyras pavyzdį stengiasi imti iš laimingiausia tauta vadinamų danų, kurie skiriasi ne ką rečiau nei mes, tačiau jau po metų kuria naujas šeimas ir toliau mėgaujasi laime. „Esu sveikas, turiu kojas, rankas, turiu krūvą naujų verslo idėjų, kurias po truputį pradėjau gyvendinti“, – apie bandymus stotis ant kojų laidoje „Bus visko“ kalbės Giedrius.

 

Lengviausia skausmą užglaistyti nauja veikla, todėl po ketverių metų pertraukos Giedrius sugrįžta į žydrąjį ekraną su unikaliu realybės šou-eksperimentu „Tamsoje“. Laidoje „Bus visko“ garsus vyras atviraus, kad pažinęs projekto dalyvius suprato, kad jo bėdos yra labai menkos.

 

„Kai prodiuseriai pasakė, kad projektas „Tamsoje“ atims iš žiūrovų spalvas, mane užkabino. Dažnai savo vaikams sakau, kad rega – vienas didžiausių mūsų turtų. Gera turėti lakią vaizduotę, gera užmerkti akis ir leisti joms pailsėti, bet tik tuomet, kai mes galima jas vėl atmerkti“, – apie projektą sako Giedrius.

 

Laidoje „Bus visko“ jau šį šeštadienį 17.30 val. per LNK vyras prisimins ne tik savo karjeros pradžią ir laikus, kai į miestą galėjo išeiti tik su apsauga, bet ir pakvaišusias gerbėjas su liguistom fantazijom ir tikrąsias priežastis, privedusias prie bankroto kone dvi dešimtis sėkmingai veikusį maitinimo verslą.